PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782140}

Grzesznica

The Sinner
7,6 42 345
ocen
7,6 10 1 42345
6,3 3
oceny krytyków
Grzesznica
powrót do forum serialu Grzesznica

Niestey po 2gim seoznie pozostał mi lekki niedosyt odpowiedzi na kilka pytań. 1-szy sezon rozwiał wszystkie wątpliwości i tego samego spodziewałam się i tutaj.

Dla mnie jedno z najważniejszych pytań, to to dlaczego Julian zatruł tę parę? Podejrzewał, że go okłamują, a kłamstwo "dzieli kłamcę na połowę", więc postanowił ich uśmiercić, bo i tak się mieli zaraz odrodzić. Tylko, że to troche kiepskie jak dla mnie tłumaczenie. Jak podejrzewam kogoś o kłamstwo, to najpierw pytam, rozmawiam, a nie od razu robię "herbatkę"?

Druga sprawa, to zniknięcie głównego guru sekty, "Beacon'a". Vera powiedziała detekwowi, że odszedł i nigdy nie powrócił. Natomiast jest pokazane, jak przynosi mu hebratkę" na zgodę.... ;-) Szkoda, że deketyw tego wątku nie pociągnął do końca. A może się domyślił i uznał, że dobrze zrobiła i dał jej z tym spokój?

Sama postać Juliana, na jego oczach zginęła jego biologiczna matka, Vera go tyle razy okłamywała. A on jakby nigdy nic się nie stało nadal serdeczny do Very.

Ogólnie cały serial oceniam bardzo pozytywnie, choć pierwszy sezon był ciut lepszy. Sama zagadka z Corą dość prosta, a ciekawie opowiedziana. Druga sprawa troszke za bardzo wydumusiana. Pullman był genialny, klimacik też uzależniający, jak i piosenka z pierwszego sezonu :-)

ocenił(a) serial na 8
Iguana_

Dla mnie osobiscie akurat 2 sezon byl duzo lepszy, ale to kwestia indywidualna :) A co do watpliwosci - chyba bylo wytlumaczone, ze Julianowi od malego byly wpajane rozne poglady i teorie, rowniez te związane ze śmiercią i co dzieje sie z czlowiekiem po niej. Chłopak myslal, ze śmierć to szansa dla człowieka na nowy start. Wydaje mi sie, ze kiedy odkryl ze zostal porwany i oklamany, otrul ich, zeby mogli zaczac od poczatku... tak to przynajmniej zrozumialam i rowniez pod koniec sezonu w scenie w sądzie adwokat przytacza argument, jako ze Julian nie do końca byl swiadomy tego co robi i tego, ze po smierci wcale nie zaczyna sie niczego od poczatku, przynajmniej nie w swiecie zywych ;) Co do drugiej wątpliwości, tez mnie to dlugo zastanawialo, ale chyba faktycznie Vera po prostu zabila Przewodnika a Harrego oklamala, chociaż raczej ciezko bylo mu sie nie domyśleć jaka byla prawda ale to odpuscil.

ocenił(a) serial na 8
Iguana_

Jeszcze mnie ciekawi kwestia nagrania , które Wera zostawiła Harremu. Podczas tej rozmowy w chatce przyznał się jej że podpalił dom razem ze swoją matką. Po co ona mu podrzuciła tą taśmę? Żeby wycofał zarzuty?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones