PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95908}

Gwiezdna eskadra

Space: Above and Beyond
7,8 2 175
ocen
7,8 10 1 2175
Gwiezdna eskadra
powrót do forum serialu Gwiezdna eskadra

Koledzy jak on w końcu się skończył, nie mogę znaleźć opisu odcinków a chyba nie widziałem wszystkich

ocenił(a) serial na 9
sokoleokoo2

Koniec był taki, że serial dostał cancel od stacji FOX i nie było kolejnego sezonu :/
1. Warto obejrzeć cały serial, bo jest rewelacyjny.
2. Streszczenie zakończenia:
W ostatnich odcinkach nasza eskadra Asów przez pomyłkę wyjawiła nieprzyjacielowi plany dotyczące inwazji na ojczystą planetę obcych. W przedostatnim odcinku spotkali na sąsiedniej planecie "zielonego ludka" którego wzięli za odrębny gatunek i pokazali mu na obrazkach z komiksu co się stanie. Nie wiedzieli wtedy, że to "pijawa" tyle że bez hełmu. Nikomu nie powiedzieli o tym spotkaniu. W kolejnym odcinku kosmici postanowili negocjować porozumienie pokojowe, którego jednym z postanowień było zwrócenie ocalałych Ziemskich kolonistów. Kiedy Vansen zobaczyła ambasadora obcych wtedy zdali sobie sprawę ze swojego błędu i zaraportowali to swojemu przełożonemu. Za karę cała eskadra została uwięziona z rozkazu Admirała. Podczas obrad ambasador obcych wyjawił, że życie na jego planetę zostało przyniesione przez kometę, która wcześniej zderzyła się z Ziemią, tak więc oba gatunki pochodzą z tego samego miejsca. Powiedział też że Aero-Tech wiedział że obcy zajmują planety, które zamierzali skolonizować. Prezes Aero-Tech zaczął wszystkiemu się wypierać, czym sprowokował atak ze strony kosmity. W momencie śmierci obcego nastąpiła eksplozja, w wyniku której zginęło kilkoro ludzi, a Pułkownik McQueen stracił prawą nogę. W tym momencie konwój z kolonistami został zaatakowany przez myśliwce "pijaw". Na pomoc wysłano eskadry 58 'Dzikie Asy' w transportowcu i 59 jako obstawę w "żelaźniakach". Po dotarciu do transportowca z kolonistami obstawa odleciała by odciągnąć nieprzyjaciela od miejsca akcji ratunkowej. Po przerzuceniu kolonistów do drugiego transportowca Westowi udało się uruchomić ten uszkodzony w walce więc usiadł za sterami a Wang został by obsługiwać działko. Podczas bitwy kabina transportowca z kolonistami (w której były Vansen i Damphousse) została odstrzelona. Vansen wolała zostać w kabinie niż katapultować się bez nieprzytomnej towarzyszki. Na ujęciach pokazano jak kabina na silnikach pomocniczych wchodzi w atmosferę pobliskiej planety. W drugim transportowcu w wyniku ostrzału Wang został uwięziony w przedziale towarowym, więc ręcznie odłączył przedział by West mógł zabrać kontener z kolonistami i Hawkes'em. Chwilę potem szczątki myśliwca "pijaw" roztrzaskały kontener Wanga. West i Hawkes dostarczyli kolonistów na Saratogę. West spotkał się ze swoją dziewczyną Kylen, po czym poszedł do pustego przedziału swojej eskadry, po chwili Hawkes dołączył do niego.

gagarin77

Dzięki stary. Kiedyś siądę na Yotubie i obejrzę od deski do deski. Myślałem że dogadali się z Pijawami i tak się skończyło. Serial naprawdę dobry, a że poza star trekiem i babilonem w sumie to nic nie ma - a najlepsze to płatne na axn - gdzie najlepszy to SG niestety tylko na płatnych - bo polska TV woli puszczać debilne seriale.
Aha czy ktoś może wytłumaczyć dlaczego np 4400 TVP puszcza o 02 w nocy ? czemu nie ma KONTYNUACJI po tamtej stronie ? to jest chore - co z inteligentnym widzem ? a oni chcą jeszcze abonament !!!

sokoleokoo2

Jakby ktoś nie mógł znaleźć gdzie obejżeć, to polecam w googlu wpisać space beyond and above blinkxtv
Polecam. Marna jakośc, ale spokojnie można sobie obejrzeć. Ja tak właśnie oglądałem

sokoleokoo2

http://www.youtube.com/watch?v=5Qe45obgEvE
http://www.youtube.com/watch?v=q6l_WGFAyac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones