Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów
powrót do forum 7 sezonu

Wrażenia

ocenił(a) serial na 6

Dalej jedzie dziecinadą. Ostatnio obejrzałem ponownie wersję Tartakovsky'ego dla porównania. I choć tam świat przedstawiony zdaje się żyć konwencją znacznie mocniej niż tu (tam Durge piką rozwalał całe czołgi) to jednak były znacznie poważniejsze. Czuć było dramatyzm i ciężar gatunkowy space opery.

Tutaj z kolei dalej postaci są potwornie sztampowe i płaskie (Bad Batch), dalej ich kreacje są pełne delirycznej mowy ciała (to teatralne machanie łapami i 3 gesty na krzyż... Trench ciągle jak debil klekotał zębami, trzymał ręce za sobą jak 99% innych filmowych oficerów ma zwyczaju, i to regularne gładzenie się po brodzie by zasugerować jakąś rozkminę bohatera).... Ten klon koks z kolei to jakiś niedorozwój i sztampa do kwadratu... Filoni to koszmarny reżyser który nie potrafi nawet cyfrowych postaci prowadzić. Nikt tam nie ma naturalnej gestykulacji i mowy ciała, wszyscy zachowują się w irytujący sposób.

Dobrze że serial w końcu się zakończy i dowiemy się wreszcie jak. Co z Ahsoką, jak Maul przeżył spotkanie z Sidiousem, i jak się uwolnił że za kilka lat będzie liderem Karmazynowego Świtu, jest dużo luk które trzeba zapełnić. Na to czekam najmocniej. Choć oprawa świata dalej jest durnowata jak widać.

sznapsiarz

Kenobi gładził się po brodzie też w filmach, to jest jego 'znak', powiedzmy. Poza tym to serial, który oryginalnie był dla dzieci.. więc trzeba niektóre rzeczy zwyczajnie wybaczyć, natomiast zobacz sobie ostatnie 4 odcinki tego sezonu - scena z Maulem.. byłem w szoku, że Disney na to zezwolił!!!! To chyba najbrutalniejsza scena(z filmów animowanych) jaka wyszła spod loga tej firmy

ocenił(a) serial na 6
Azejzel

Która scena była brutalna? Obejrzałem cały sezon i dopiero 4 ostatnie odcinki nie tryskały totalnym infantylizmem, tylko jako tako zbliżyły się do "powagi" poziomu filmowego

ocenił(a) serial na 10
sznapsiarz

Proszę cię... ten serial od Tartakovsky'ego był tak mega absurdalny, że do teraz nie potrafię go normalnie oglądać. Nuda do kwadratu, prawie nikt się nie odzywa, Klony na speederach z lancami w ręce.... Obudź się chłopie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones