serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

Star Wars: The Clone Wars
2008 - 2020
22 min.
7,9 21 714
ocen
7,9 10 1 21714
Wojny Klonów obejmują kolejne planety galaktyki. Wielka Armia Republiki, prowadzona przez rycerzy Jedi, stawia czoło siłom zbrojnym separatystów. więcej mniej
Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

świat

premiera

Saturn
Serial zdobył nagrodę Saturn, inną nagrodę oraz 26 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów
Zwiastun nr 1 (sezon 7)
Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów
Teaser nr 1 (sezon 7)
nr 1 (sezon 7) 2022-11-16T09:20:20 https://fwcdn.pl/webv/32/80/63280/63280.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/91/281791/Star_Wars__The_Clone_Wars_trailer__Gz.vp9.1080p.webm

Wojny klonów rozprzestrzeniły się na całą galaktykę. Bohaterscy rycerze Jedi walczą, by utrzymać porządek i przywrócić pokój. Coraz więcej systemów pada ofiarą Ciemnej Strony Mocy, ponieważ Republika Galaktyczna ugina się pod naciskiem Separatystów i ich nowej ogromnej armii droidów. Anakin Skywalker i jego uczeń Padawan Ahsoka TanoWojny klonów rozprzestrzeniły się na całą galaktykę. Bohaterscy rycerze Jedi walczą, by utrzymać porządek i przywrócić pokój. Coraz więcej systemów pada ofiarą Ciemnej Strony Mocy, ponieważ Republika Galaktyczna ugina się pod naciskiem Separatystów i ich nowej ogromnej armii droidów. Anakin Skywalker i jego uczeń Padawan Ahsoka Tano wyruszają na misję. Pierwszym zadaniem jest spotkanie twarzą w twarz z lordem kryminalistów Jabbą the Hutt. Jednak Hrabia Dooku i jego groźni agenci, wliczając w to nikczemną Asajj Ventress, upewniają się, ze Anakin i Ashoka zawodzą w ich poszukiwaniach. Przez ten czas, na liniach frontu Wojen Klonów, Obi-Wan Kenobi i Mistrz Yoda prowadzą masywną armię klonów, by stawić opór siłom zbrojnym Separatystów.

na podstawie
George Lucas (postacie)
dystrybucja
Disney+
studio
CGCG / Lucasfilm / Lucasfilm Animation / więcej
tytuł oryg.
Star Wars: The Clone Wars
inne tytuły
Star Wars: The Clone Wars - The Animated Series Australia
więcej
W odcinku 3 serii pierwszej serialu specjalnie dla fanów Y-wingi (te stare i zniszczone pojazdy pierwszy raz można było zobaczyć w filmie Gwiezdne Wojny: Część IV - Nowa nadzieja ) zostały odnowione, tak jakby powstały za czasów Wojen Klonów.
W drugim odcinku serii pierwszej jedna z kapsuł ratowniczych miała nazwę "1977", jest to rok premiery filmu " Gwiezdne Wojny: Część IV - Nowa nadzieja " pierwszego filmu z serii Gwiezdne Wojny.
W momencie kiedy klony Booster i Sinker usiłują ponownie włączyć zasilanie w kapsule ratunkowej jeden z nich używa zdania ("No, that’s not it. This one goes there, that one goes there." czyli "Nie to nie tak. Ten idzie tu, tamten tam"), które jest dokładną kopią  kiedy Han Solo i Chewbacca usiłowali naprawić Sokoła Milenium w filmie Gwiezdne Wojny: Część V - Imperium kontratakuje.
Cudowne w tym serialu jest to, że poznajemy bliżej postacie, którym nie zdołaliśmy się przyjrzeć w Nowej Trylogii. Są to postacie, które dosłownie przemknęły nam przed oczami. Pozwala to na odkrywanie kolejnych zakamarków życia z odległej galaktyki, doświadczamy nowych emocji, możemy podziwiać nowe umiejętności, możemy darzyć sympatią kolejnych bohaterów. Poznajemy wszystko na nowo, to taki powiew świeżości w sadze Star Wars.  więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych