Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja (2021-2024)
Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja: Sezon 2 Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja Sezon 2, Odcinek 1

Łupy wojenne

Spoils of War 22m
6,8 330
ocen
6,8 10 1 330
Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja
powrót do forum s2e1

Słabo

ocenił(a) serial na 5

Ciężko się to ogląda po Andorze

Thrawn_fw

Miałem właśnie zacząć oglądać po Andorze, ale po tym komentarzu mi się odechciało.

ocenił(a) serial na 5
stebat

To jest ze 100x gorsze od Andora, ani ti fabuły nie ma, ani postaci, kreska średnia bo już była w 7 sezonach Wojen Klonów, nawet się tego ciekawie nie ogląda. Jedynie można dla lore no bo jednak troszkę poszerza (ale i tu Andor lepszy)

Thrawn_fw

Nic w tym dziwnego, skoro ten pierwszy kierowany jest do starszej widowni, a drugi zupełnie odwrotnie.

ocenił(a) serial na 5
ThomasPPL

Kot w Butach też jest dla dzieci a ma dobrą fabułę i jest ogólnie dobrym filmem

Thrawn_fw

Kota w Butach nie oglądałem, ale widziałem za to niemal wszystkie animacje spod marki SW i przez te wszystkie lata zdążyłem już przywyknąć do specyficznego stylu Filoniego. Niestety cała ta trywialność fabularna i infantylność wpisana już jest poniekąd w styl tworzenia tych produkcji. Dlatego do Bad Batch podchodziłem ze sporym dystansem wiedząc już, że fabuła nie jest tu stawiana na pierwszym miejscu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones