PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330489}

H2O, wystarczy kropla

H2O: Just Add Water
6,6 19 364
oceny
6,6 10 1 19364
H2O, wystarczy kropla
powrót do forum serialu H2O, wystarczy kropla

Na wikipedi jest napisane, że 4 seria jest już kręcona i premiera będzie w lipcu tego roku. Nie wiem czy w to wierzyć czy nie. A wy jak sądzicie będzie 4 seria? I co w niej może być? Macie jakieś dowody, że pojawią się nowe części?

ocenił(a) serial na 8
Horonak

Mi się coś zdaje ,że nie będzie 4 serii... ,a nawet jeśli... To o czym miałaby być???

ocenił(a) serial na 10
Horonak

Nie będzie 4 sezou. Na swoim Twiterze potwierdziła to Phoebe Tonkin (Cleo), która obecnie nagrywa odcinki do serialu "The Secret Circle" , w będzie grała.

asia_filiczak

podobno ma być 4 seria ale bez cleo i willa

kinga45

http://zapytaj.com.pl/Category/001,003/2,1726472,Czy_bedzie_4_sezon_h2o_a_jak_ta k_to_czy_Emma_wroci.html

premiery odcinków;
9 (4x01) "Mermaid Magic" / 11 October 2011 UK
80 (4x02) "Return" / 18 October 2011 UK
81 (4x03) "nieznany tytuł?" / 25 October 2011 UK
82 (4x04) "Halloween party" / 1 November 2011 UK

kinga45

Mogliby sobie darować 4. sezon. Trzeci to już była porażka. Ledwo przez niego przebrnęłam. Powinni zakończyć na ostatnim odcinku 2. serii, pięknym happy endem. Kiedy zniknęli Emma i Ash, a zamiast nich pojawili się Bella i Will, wszystko zaczęło się sypać, pojawiło sie pełno nieścisłości i bzdurnych wątków. Jak Emma mogła wyjechać na wycieczkę dookoła świata w ostatniej klasie liceum. Ona, zawsze taka porządna, prawdziwa kujonka. Jej serialowi rodzice też nie wyglądali na takich, którzy by na to pozwolili. Rozdzielenie trzech przyjaciółek, które wspólnie przeżyły magiczną przygodę na wyspie Makko, konsekwencją czego była zamiana w mitologiczne syreny przy każdym zetknięciu z wodą, stało się początkiem końca popularnego serialu. To prawda, że od początku nie grzeszył on autentycznością i był przesłodzony, ale poniekąd stało się to też jego zaletą. Dzięki temu mogą go oglądać zarówno starsi, jak i młodsi widzowie. Porusza problemy współczesnej młodzieży, nie epatując przy tym przemocą i seksem. Niewątpliwą zaletą serialu stały są też przepiękne widoki.
W 3. sezonie pozostały już tylko piękne widoki, reszta sięgnęła dna razem z serialowymi syrenami. Emma znika z serialu i poza pierwszym odcinkiem nikt już o niej nie wspomina. Cleo zamienia się nagle w geniusza. Rikki wygląda, jakby żyła w innym świecie, nikt jej nie rozumie i nie potrafi się z nią dogadać. O Belli trudno cokolwiek powiedzieć poza tym, że dobrze śpiewa. Scenarzyści pozbawili tę postać własnej osobowości, wydaje się, że poza muzyką nic jej nie interesuje. No i jeszcze Will. To już wisieńka w torcie porażek. Nawet wygląd nie przekonałby mnie, żebym umówiła się z takim facetem. Nie piszę tu oczywiście o aktorze i człowieku, ale o bohaterze, którego gra. Tu kolejny raz zawiedli Ci, którzy stworzyli serialowego Willa. Wygląd młodego boga, umysł wiejskiego głupka. Will wygląda, jakby sam nie potrafił myśleć, zresztą potwierdza to wprowadzenie do serialu jego siostry, która z kolei jest silną osobowością i straszną jędzą, a przy okazji mówi bratu, co ten ma robić. Will, jak baranek prowadzony na rzeź, bezwolnie podąża za siostrą. Zdarzają mu się chwile przebłysku, ale rzadkie i żałosne.
W 3. serii zabrakło czegoś jeszcze. Czegoś, co w pierwszych dwóch sezonach odgrywało bardzo ważną rolę. Mówię tu o sile przyjaźni, która przecież, wydawało się, na zawsze połączyła Cleo, Rikki i Emmę. Pamiętacie medaliony, które nosiły. Symbolizowały one ich przyjaźń i ostrzegały je przed losem poprzednich trzech syren. Miały je połączyć na zawsze. W chwili, gdy w 3. serii Cleo i Rikki zamieniają swoje medaliony na wisiorki z księżycowym kamieniem, umiera największa wartość serialu. Ich zachowanie świadczy, że zapomniały z czym wiązał się akt noszenia medalionów. Pokazują młodym widzom, że przyjaźń nic dla nich nie znaczy, starych przyjaciół można zastąpić nowymi. Tak, to prawda, człowiek całe życie poznaje nowych ludzi, zmienia swoje sympatie, ale to, co połączyło Cleo, Rikki i Emmę było czymś niepowtarzalnym. To była przyjaźń na całe życie, nie można jej było niczym zastąpić i dlatego uważam, że próba zmiany i ulepszenia tego, czego zmienić i ulepszyć już się nie dało, stały się główną przyczyną porażki ostatniego sezonu.

ocenił(a) serial na 7
lucyferek86

w pełni zgadzam się z tym, co napisałaś na temat 3 sezonu. Nic dodać, nic ująć

ocenił(a) serial na 8
lucyferek86

zgadzam się całkowicie!

lucyferek86

Fakt. 3 sezon był najsłabszy. Co do Willa , mam znajomego ktory ma identyczny charakter, daje soba rzadzic. Jednak nie rzadzi nim jego siostra, tylko jego matka.

mrs robinson

3 sezon był całkowicie zbędny.

ocenił(a) serial na 6
lucyferek86

w 100 % popieram ! zwłaszcza gdy zobaczyłam jak ot tak bez zastanowienia cleo i rikky zrzucają wisiorki jakby już zapomniały o emmie . i w 2 sezonie był cały odcinek o histori tych naszyjników jak to ten stary dziadek dał ukochanej grace ten naszyjnik która też była syreną i miała 2 przyjaciółki a po ich śmierci te medaliki były na dnie oceanu i później lewis dał je cleo a ona swoim przyjaciółkom . takie piękne chwile umarły dla czego ? w ogóle był jakiś powód powiązania tych niebieskich kamyczków z jaskini z nimi? no oprócz tego że rikky czuła z nią więź emocjonalną a postać belli to moim zdaniem jeszcze większy błąd niż postać willa . piękna jest indiana evans grająca bellę ale jest totalnie złą aktorką! miałam okazję obejrzeć parę odcinków bez dubbingu i tam jej sztuczne minki do kompletu z załamującym się głosem są po prostu nie do zniesienia . a śpiewa też niespecjalnie i charakter jakiś taki nieokreślony . eee ogólnie też żałuję że oglądałam 3 sezon , wolałabym poprzestać na 2 ...

ocenił(a) serial na 9
lucyferek86

Ja uważam że ten serial mógłby być dobry jak Pamiętniki Wampirów tylko trzeba było by pozmieniać pare rzeczy jak puszcznie na innym kanale np. AXA,CW dla nastolatków a nie dla dzieci .Musiał by być bardziej brutalny więcej scen intymnych( jak w serialu Pretty Little Liars) Więcej wątków z chłopakami i jakaś lepsza tajemnica

użytkownik usunięty
lucyferek86

Bardzo mądrze gadasz, popieram wszystko co tam napisane. ;)

lucyferek86

Dokładnie. Co jeszcze dodam, wiadomo gatunek fantasy, ale uważam że to jest przesada, że trzy nastoletnie syrenki uratowały świat przed zagładą :D

ocenił(a) serial na 8
lucyferek86

zgadzam sie ja bardziej rozpaczałam, ze Emmy nie będzie niż ''przyjaciołki jej'' ... Kiedy zdjęły te medaliki byłam zła szczerze.. WGl Emma wyjechała a jej chłopak został sam? Powinni yakoncyzc na 2 sezonie bylabym bardzo zadowlona a Bella wgl nie przypadła mi do gustu

ocenił(a) serial na 9
lucyferek86

Cleo była właśnie świetna w 3 sezonie Lewis też. Fajne też było że dziewczyny kontrolują już się podczas pełni. Miła odmiana po pierwszych 2 sezonach z kometą też było ok reszta nudne i bez pomysłu.

lucyferek86

Ty tak odebrałaś zamianę medalionow- ja nie.

Niemniej zgadzam się z większoscią tego co tu napisałaś.. szkoda ze Emma wyjechała. Postać willa i trzeciej syrenki bardzo bardzo slaba. Kartonowa. Niektore wątki mi się podobaly- np ojciec Cleo jako aktor to jedna z moich ulubionych postaci!:D
Jestem za kręceniem kolejnych odcinków- jest tu duże pole do popisu- jak ktoś posiada wyobraźnię.. niestety trzeci sezon był mocno średni i warto byloby wprowadzic inne postaci a emocje bylyby lepsze.
Mimo wszystko będę tesknic za Luisem i Cleo, taka fajna z nich para:)

lucyferek86

No nie ma sensu chyba że emma wróci bo h2o bez niej to nie h2o

ocenił(a) serial na 4
kinga45

źródło?

kinga45

A Emma ma być? (bo w 3 nie ma)

ocenił(a) serial na 10
Horonak

Bardzo Bym chciała aby 4 sezon był Kocham H2o ! A mam 18 lat .
Bardzo tęsknie za tym serialem .
Niedługo od nowa będę go oglądać :D

MrsVampire

chyba nie będzie. W lipcu 2011 potwierdzono spin-off. Serial będzie nosił tytuł Mako: Wyspa sekretów i będzie śledził przygody 15-sto letniego Zac'a i trzech syren Sirena, Nexie i Lyla. Od bohaterek znanych z serii będzie je różniło to, że są syrenkami z urodzenia i posiadają moce od zawsze.A szkoda, bo Rikki nie wróciła do Zane’a.

ocenił(a) serial na 10
mrs robinson

Znaczy się że co , z kąt wiesz że nie wróciła do zane'a Tego nie wiadomo.
Bo nie mówili nic pod koniec 3 sezonu .
chciała bym bardzo 4 sezon . I też z tymi samymi aktorkami .

MrsVampire

no w sumie tego nie wiemy do końca, takie niedopowiedzenie.

ocenił(a) serial na 10
mrs robinson

Wiadomo chociaż Jacy Aktorzy będę chciała bym aby Cariba Heine była ta co grała Rikki i reszta i też Zane . ;]
Bardzo Lubiłam i nadal lubie ten serial H2o .

MrsVampire

Tez mam 18 lat i z czasem go ogladam. Kilka lat temu go moglam ogladac i ogladac az znalam prawie wszystkie dialogi na pamiec. A teraz juz mi sie troche znudzilo. Chociaz fajnir by bylo gdyby byla 4 seria ;)

MrsVampire

Ja mam wiecej niz 18 i ogladam :D sprawia mi to dosc duza przyjemnosc po prostu i uwazam ze „dlaczego nie”..:)

Horonak

a ja mam pytanie gdzie można obejrzeć obecnie ten serial bo szukam i nie widzę gdzie można zobaczyć all odcinki

akorti

Na YT są odcinki

akorti

Netflix ma wszystkie 3 sezony

ocenił(a) serial na 10
Horonak

Kurde ja tak bardzo tesknie za tym Serialem ! Normalnie kochalam go. Nadal .
Ale juz jestem dorosla ale i tak za nim tesknie.

MrsVampire

Ja tez ;)

ocenił(a) serial na 6
Horonak

W lipcu 2011 potwierdzono spin-off. Serial będzie nosił tytuł Mako Mermaids i będzie śledził przygody 15-letniego Zaca i trzech syren: Sirena, Nexie i Lyla. Od bohaterek znanych z serii będzie je różniło to, że są syrenkami z urodzenia i posiadają moce od zawsze. Produkcja nowego serialu ruszyła w maju 2012 roku

użytkownik usunięty
SnapeForever

No właśnie. Tak było przynajmniej napisane na Wikipedii.

Horonak

mako mermaids

rakso12_lemon

Całkowicie zgadzam się z lucyferek86. Pierwsza i druga seria była świetna, naprawdę mi się podobała. W trzecim sezonie bez Emmy to już nie to samo, na dodatek w połowie tego 3 sezonu znika Lewis. Szkoda że Bella zagrała zamiast Emmy, mogłyby już być dwie syrenki - Cleo i Rikki.

ocenił(a) serial na 8
Sovbedlly

4 seria jak dla mnie mogła by powstać tylko po to żeby naprawić beznadzieję jaką okazała się 3.
co to ma być? kompletnie zmieniona postać Zane'a i Rikki. ich wątek był piękny w poprzednich sezonach.
Zane zawsze bronił Rikki, ratował, robił wszystko dla niej, a tu zachowywał się powoli jak palant.
do tg Rikki, jakaś tajemnica, niby taka święta - zrywa z Zanem bo to Sophie go pocałowała (nie on ją) zapominając że sama się nie przyznawała do tg co zaszło z Willem. i ciągle wzbudzała zazdrość w Zanie, potem, obwiniając jego.
powinni do sb wrócić w sezonie, nie pomyślałabym że to bd ich koniec.
no i kolejna klapa sezonu - najważniejsza postać - Lewis - przezabawny, mądry, pomocny - nie ma go pół sezonu. porażka

Horonak

Jeśli już ma być czwarty sezon to ja się domagam Emmy. Bez niej to nie jest wszystko takie samo...
A co do Belli, lubiłam ją ale mi się przejadła, dlatego mogłaby zniknąć.

Angeelaa

Wiem, że Em obecnie do PW kręci sceny i wg. ale pomyślcie sami. Czy nie woleliście kiedy była Em?

ocenił(a) serial na 8
Angeelaa

zgadza sie

ocenił(a) serial na 7
Horonak

Raczej nie będzie a poza tym Sophie i Zayn ( chyba tak to się piszę) zniszczyli Mako..

ocenił(a) serial na 7
Martina332

H2o jus nie bedzie ale jest juz nowy serial na podstawie H2O. Serial nosi tytul Mako Mermaids co prawda rozni sie od H2O sa nowe syrenki no i pojawia sie postac "Syrena" zachcecam do szukania informacji;)

Horonak

podobno cleo ma wyjechać z luisem a bella i riki zostają i ma wrócić emmma

Horonak

Dołączam do pytania

Horonak

Nie rozumiem twórców ,nie dość że tak zakonczyli serial ze kazdy chce sie zabic bo nic nie zostalo w calosci dokonczone a z drugiej strony to czy oni nie widzą jak kazdy jest napalony na połączenie.mako mermiads i h2o i zeby bella sie zapoznala z emmą przecierz jakby zrobili 4 sezon to by stali sie milionerami bo kazdy by ten sezon pokochal ze wzgledu na takie watki ktore by wystapily nie rozumiem ich wogóle

wiktor_oszajec

Będzie sezon 4, są już thrilery na youtube od 5 miesięcy i będzie to tak jakby ich przyszłość emma wróci i bella również. Cleo również będzie w 4 sezonie

mariuszpodzo

Kanał: h2o mermaid show x

ocenił(a) serial na 10
mariuszpodzo

Nie będzie przeczytaj se opis i komentarz autora do tego thriller season 4. Tam jest napisane że to zrobione na niby!
To poprostu normalny youtuber zmontował taki filmik bo mu się nudziło!

Horonak

Tak

Horonak

To dlaczego na Youtube jest zwiastun 4 sezonu. A o czym miało by być np. O dorosłym życiu dziewczyn zakładanie rodziny itp.

Horonak

przychodze z 2021 nadal niema

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones