serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

H2O, wystarczy kropla

H2O: Just Add Water
2006 - 2010
25 min.
6,6 18 970
ocen
6,6 10 1 18970
1 106
chce zobaczyć
Trzy dziewczyny stają się syrenami i muszą utrzymać to w tajemnicy. Więcej Mniej
H2O, wystarczy kropla zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

AFI / AACTA (od 2012 roku)
Serial zdobył nagrodę AFI / AACTA (od 2012 roku) oraz 4 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody

Pewnego dnia Zane zwabił Cleo na swoją motorówkę, po czym zepchnął ją na pełne morze, wiedząc, że Cleo nie potrafi pływać. Z pomocą przybyła Rikki, która naprawiła uszkodzony silnik w motorówce Zane’a i obie odpłynęły, zabierając po drodze Emmę. Pomimo protestów Emmy, wypłynęły na otwarte morze. W pobliżu wyspy Mako silnik łodzi znowu sięPewnego dnia Zane zwabił Cleo na swoją motorówkę, po czym zepchnął ją na pełne morze, wiedząc, że Cleo nie potrafi pływać. Z pomocą przybyła Rikki, która naprawiła uszkodzony silnik w motorówce Zane’a i obie odpłynęły, zabierając po drodze Emmę. Pomimo protestów Emmy, wypłynęły na otwarte morze. W pobliżu wyspy Mako silnik łodzi znowu się zepsuł. Dziewczyny dotarły na wyspę, gdzie przez przypadek znalazły się w dziwnej jaskini. Próbując z niej wyjść, odnalazły tajemnicze jeziorko pod kraterem wulkanicznym, mające połączenie z otwartym morzem. Postanowiwszy tamtędy przepłynąć, weszły do wody w momencie, w którym jeziorko było oświetlone światłem księżyca w pełni. Kiedy wypłynęły, nadszedł ratunek – dziewczyny z wyspy zabrała policja wodna. Następnego dnia odkryły, że przy najmniejszym choćby kontakcie z wodą zamieniają się w syreny. Serial koncentruje się na sposobach, w jaki dziewczyny to ukrywają i jak próbują mimo tego normalnie żyć.

studio
Film Finance / Jonathan M. Shiff Productions
tytuł oryg.
H2O: Just Add Water
inne tytuły
Medalion, który Emma podarowała Cleo miał oczko w kolorze niebieskim. Natomiast medalion, który Gracie wrzuciła do Księżycowego Jeziorka w 19 odcinku drugiej serii (który potem został znaleziony przez Emmę) miał oczko w kolorze czerwonym.
W 37 odcinku "Mierz Siły na Zamiary" Rikki i Charlotte najpierw miały związane z tyłu włosy, a potem były rozpuszczone
W odcinku 38 "Rybia Gorączka" Emma miała związane z tyłu włosy, gdy zachowywała się dziwnie i jadła ryby. W czasie transformacji w potwora nie miała związanych włosów. Po tym jak Cleo, Rikki i Lewis wyleczyli Emmę, znowu  miała związane z tyłu włosy.
Ostatnio dość popularne jest tworzenie filmów o morskich istotach znanych jako syreny. Są to piękne, zazwyczaj obdarzone niebiańskim głosem, pół-kobiety, pół-ryby. Syrenią erę zapoczątkował "Plusk" z 1984 roku. Pomijając powstałe później "I znowu plusk", "Akwamarynę" oraz "Syreny", nastał czas na młodzieżowy serial, zdrobniale nazywany po prostu... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych