PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330489}

H2O, wystarczy kropla

H2O: Just Add Water
6,6 19 364
oceny
6,6 10 1 19364
H2O, wystarczy kropla
powrót do forum serialu H2O, wystarczy kropla

,,H2O wystarczy kropla" to mój najukochańszy serial z dzieciństwa.
Jakiś czas temu, ponownie obejrzałam wszystkie odcinki od początku. Jednak zatrzymałam się przy pierwszym odcinku trzeciego sezonu. Zaprzestałam. Przypomniały mi się fragmenty z pojedyńczych odcinków, które oglądałam jako dziecko.
Trzeci sezon był beznadziejny.
Moja ulubiona postać - Emma, została zastąpiona przez Belle, której nie wiem dlaczego, ale nie znosze.
Największy symbol przyjaźni między Emmą, Rikki i Cleo zamieniono na jakiś głupi wisiorek.
Ten medalion symbolizował największą wartość; największy sentyment i największą przyjaźń, która pozostanie na całe życie, a także zatrzymanie tajemnicy między nimi.
Już drugie pokolenke syren nosiło te medaliony. Wszyskie trzy przyjaciółki mogły na siebie liczyć. Razem zostały syrenami, razem przez to wszystko przechodziły, razem pokonywały przeciwności losu i stawały na przeciw przeznaczeniu. Dzięki wspólnej tajemnicy zostły przyjaciółkami. Zżyły się ze sobą jak siostry, były nierozłączne.
Trzeci sezon to wszystko popsuł.
Zniszczył wszystko w co wierzyłam.
Zabił magię całego serialu.
Skoro powstał tak beznadziejny sezon, to mogli go wogóle nie wydawać, tylko zakończyć na drugim sezonie, gdzie wszystko było idealnie.

WybrankaLosu

Zgadzam się w 100%. To również jeden z moich ulubionych seriali dzieciństwa, do którego lubię wracać. Ale tylko do 2 pierwszych sezonów, bo o trzecim wolałabym zapomnieć... Do tej pory nie mogę się pozbierać, co oni zrobili w trzecim sezonie, postaci dziewczyn już jakby inne, nie te dziewczyny z wcześniejszych sezonów, wprowadzenie na siłę postaci Belli, żeby jakoś zapełnić miejsce Emmy. Ten sezon to dla mnie kompletny chłam z mnóstwem zastrzeżeń, ale dwa są dla mnie najgorsze: to, że o Emmie w zasadzie zapomniano i wisiorki, które miały szczególne znaczenie zwłaszcza w pierwszym sezonie, tak po prostu zastąpiły nowymi. A przecież, tak jak powiedziałaś, tamte wisiorki były symbolem ich silnej przyjaźni. Druga najgorsza dla mnie kwestia, to to, co zrobili ze związkiem Rikki i Zane'a. To była moja ulubiona para tego serialu i ich wątek był jednym z najciekawszych, ale to jak wyglądał ich związek w trzecim sezonie to jakaś porażka. Postać Zane'a ewoluowała już w pierwszym sezonie, dojrzał głównie dzięki związkowi z Rikki. Nie był już tym rozwydrzonym bogatym kolesiem, tylko opiekuńczym i troskliwym chłopakiem. Można było na niego liczyć w drugim sezonie. A w trzecim, jakby znowu stał się cwaniakiem, był nieuczciwy, znowu pieniądze mu uderzyły do głowy. Nie wiem, po co w ogóle brali się za robienie tego sezonu, brak Emmy powinien być wystarczającym powodem, żeby nie decydować się na produkcję.

ocenił(a) serial na 9
WybrankaLosu

totalnie się zgadzam, nie rozumiem dlaczego pomimo ich niby ogromnej przyjaźni dziewczyny nawet nie odezwały się do Emmy i po prostu o niej zapomniały, wymieniając nawet symbol ich przyjaźni czyli właśnie te wisiorki, 1/2 sezony były rewelacyjne, ale 3 naprawdę mogli sobie darować, ostatni był trochę jak osobna historia, postacie się zmieniły i wszystko na siłę kręciło się wokół Belli i Willa. Też właśnie smutne jest to co zrobili z Rikki i Zanem to była naprawdę świetna para. Trochę żałuję, że wgle kiedykolwiek się zabierałam za 3 sezon

WybrankaLosu

gdzie go znajdę online?

Weronka90

Jest na netflixie

marisols

już znalazłam na cda jak na razie 1 sezon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones