PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=267281}

Fighting Spirit

Hajime no Ippo: The Fighting!
8,4 1 111
ocen
8,4 10 1 1111
Hajime no Ippo: The Fighting
powrót do forum serialu Hajime no Ippo: The Fighting!

Przyznam szczerze, że jestem zdziwiony, jak małym zainteresowaniem i popularnością cieszy się seria Hajime no Ippo. Jest to według mnie jedno z najlepszych anime i seriali wogóle. Szczególnie ciekawą propeozycją jest dla osób lubiących sport, ale i innym powinno się spodobać ( humor tej serii jest niszczący ). Ciekawe, jak za granicą, czy ludzie interesują się tam bardziej tym anime?

Przemek2401

Właśnie zacząłem oglądać bo szukałem czegoś o sporcie i zapowiada się świetnie. Pozytywne zaskoczenie.

ocenił(a) serial na 9
Ottiss14

Z tego co się orientuje seria rzeczywiście poza Japonią nie jest zbyt popularna (304 miejsce w rankingu popularności na myanimelist) a jest to jeden z lepszych tytułów o tematyce sportowej. Nie wiem jak jest z częstotliwością wydawania mangi bo to też może mieć na to wpływ, w końcu teraz wychodzi 3 seria ale odstępy pomiędzy seriami są dosyć duże(pierwsza była emitowana 2000-2002). Niemniej jednak anime zdecydowanie warte uwagi choć może niezbyt skierowane do żeńskiej części odbiorców.

yo_89

Jeden z lepszych tytułów o tematyce sportowej? Jesteś w stanie podać jakiś porównywalnie dobry tytuł?

ocenił(a) serial na 9
Przemek2401

Chociażby seria Major i One Outs, dla mnie oba tytuły są na równi z Hajime no Ippo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones