PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=267281}

Fighting Spirit

Hajime no Ippo: The Fighting!
8,4 1 119
ocen
8,4 10 1 1119
Hajime no Ippo: The Fighting
powrót do forum serialu Hajime no Ippo: The Fighting!

Wspaniałe anime !!!

ocenił(a) serial na 10

Nprawdę warte obejrzenia. Wspaniały humor, piekne walki naprawdę arcydzieło. Nie jestem wielkim miłośnikiem anime ale Hajime no Ippo wciągnęło mnie bardzo !! POLECAM !!!

użytkownik usunięty
dinek19

Zgadzam się w 100 procentach. Anime jest świetne min. ze względu na humor, budzącego sympatje głównego bohatera no i bardzo rzetelne podejście do tematu jakim jest boks. Naprawde pełny profesjonalizm.

dinek19

naprawde swietne anime w starym dobrym stylu przy tym przezabawne POLECAM;]

ocenił(a) serial na 10
dinek19

Aye aye, to jedna z tych serii, która naprawde może wciagnąć. Humor i profesjonalne (jesli mozna uzyc takiego słowa) podejscie do tematyki boksu. Ippo - słabeusz, który pnie sie po drabinie sukcesów. Czy komuś nie skojarzył sie troche Capitan Tsubasa?

użytkownik usunięty
Mizzrym

raczej z Rockim. Motyw od słabeusza do mistrza był już odgrzewany setki razy, ale tu dla odmiany podano go z bardzo smakowitym sosem.

No już skończyłem anime i muszę przyznać, że jest świetne. Nie będę powtarzał to co już powiedzieliście. Naprawdę warto obejrzeć. Humor świetny ;) 9/10

ocenił(a) serial na 8

Zgadzam się. Motywujące (w sam raz na sesję :D) anime, lubię takie historie.

Gdzieś od połowy zrobiło się odrobinę słabsze, ale i tak biorąc pod uwagę długość serii - bardzo dobre.
Dużo humoru, dużo myśli (czasem za dużo), dużo akcji (czasem zbyt przeciąganej), no i trochę zbyt niezdarny i nieporadny jest Ippo.

Opening i ending mógłby być lepszy. (ale i tak zasysa ;-) )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones