PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809071}

Hanna

6,8 2 246
ocen
6,8 10 1 2246
Hanna
powrót do forum serialu Hanna

Kolejny serial kolejne imprezy gejowskie, murzyn przeleciał białą nastolatkę a Polska standardowo przedstawiona jako zdziczała obrośnięta lasem kraina bez technologii gdzie czas zatrzymał się w 19 wieku. W serialu Syreny sex latino murzynka biała i biały trójkąt a siostra białej syrenki jest czarna. Innych filmów nie chcę mi się opisywać. Czy tak musi być tak często?

GloveR

Z tą poprawność polityczną musiałem odjąć punkt. Bo serial jest dobry.

ocenił(a) serial na 8
GloveR

Ej, nie ma czegoś takiego jak "poprawność polityczna", to hasło propagandowe -nie wypada go używać, bo polityka to fałszywa ideologia i nie ma tam nic poprawnego. Prawidłowo by brzmiało "bezprawność polityczna".

GloveR

A już miałem oglądać, ale juz mam dosyć oglądania kolejnych murzynów w roli super amantów dla białych dziewczyn. Kur w każdym amerykańskim serialu czy filmie to samo. Już rzygać się chce widząc pokrzywdzonych superinteligentnych dobrych i bezinteresownych czarnych, do tego idealnych przywódców. I w każdej zjeb..... produkcji to samo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones