PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630064}
7,8 4 192
oceny
7,8 10 1 4192
Hatfields & McCoys: Wojna klanów
powrót do forum serialu Hatfields & McCoys: Wojna klanów
ocenił(a) serial na 7
m0ck

Pierwsze dwa odcinki moim zdaniem bardzo dobre. Świetny Costner. Jutro ostani odcinek.

ocenił(a) serial na 8
Adick

Właśnie kończę "pożyczać" ostatni odcinek i czekam na polskie napisy. Po takiej oglądalności i bardzo pozytywnych recenzjach za oceanem chyba trzeba obejrzeć :)

pit88

a napisy wie ktoś kiedy się ukarzą ?

ocenił(a) serial na 8
delenae

angielskie są już to pewnie kwestia czasu tylko

pit88

może ktoś by dodał polskie napisy

ocenił(a) serial na 8
delenae

Cierpliwości, napisy będą wkrótce. Z tego co wiem ktoś już się tym zajmuje.

ocenił(a) serial na 9
pit88

Witam, skąd pożyczasz?

Adick

To on jeszcze zyje? ;o

ocenił(a) serial na 8
m0ck

Fajnie pokazana historia, dobrze zrobiony film, jak najbardziej polecam

zen666

wyadaje się fajny, ale czekam na polskie napisy :)

ocenił(a) serial na 9
m0ck

ZA JE BIS TY polecam

CichyMorderca

błagam czy może ktoś da w końcu polskie napisy ??!!!!

delenae

napisy polskie kiedy ????????????????????????????

delenae

ile będzie się czekało na polskie napisy może ktoś odpowie ?

ocenił(a) serial na 9
delenae

Są już.

Slowianin

są ale do jednego odcinka a do kolejnych kiedy ?

delenae

Może ktoś powie kiedy dokładnie kolejne do dwóch odcinków?

ocenił(a) serial na 8
delenae

A może naucz się angielskiego, to Ci napisy nie będą potrzebne?

ocenił(a) serial na 8
AkashaVampireQueen

A jak będę chciał obejrzeć film po francusku, to się nauczę francuskiego. No i chciałem sobie pooglądać filmy Kurosawy, no to hopsa, biorę się za japoński. Kilka lat i będę mógł oglądać...

Mam nadzieję, że twoim podejściu brak hipokryzji i tak właśnie wygląda przygotowanie do oglądania obcojęzycznych filmów.

ocenił(a) serial na 8
voagar

Jestem w stanie oglądać filmy bez tłumaczeń w wiodących obecnie językach. O ile jednak jeszcze mogę zrozumieć proszenie o tłumaczenia np. właśnie filmów Kurosawy, o tyle jęczenie o napisy do filmów anglojęzycznych budzą u mnie uśmieszek politowania, gdyż w dzisiejszych czasach nie znać angielskiego, a będąc, dajmy na to poniżej 40-50 roku życia, to po prostu wstyd.

ocenił(a) serial na 8
AkashaVampireQueen

Według mnie większym powodem do wstydu jest wygłaszanie takich aroganckich sądów.

ocenił(a) serial na 8
voagar

To nie arogancja, tylko stwierdzenie powszechnie znanego obecnie faktu. Angielski ma w tej chwili status języka międzynarodowego. Jest potrzebny w życiu codziennym, swobodnym korzystaniu z sieci, pozwala na komunikację w prawie każdym miejscu na ziemi. Nikt nigdy mi nie wmówi, że jestem arogancka, dlatego, że zamiast trwonić wolne chwile na upijanie się i szlajanie nie wiadomo gdzie, nie wiadomo z kim, jak to robi obecnie większość społeczeństwa poniżej 30-stego roku życia, poświęciłam je na osobisty rozwój intelektualny. W dobie internetu nauka naprawdę może być darmowa (pominę kwestie legalności, praw autorskich, etc.), wystarczy tylko CHCIEĆ poświęcić czas.

ocenił(a) serial na 8
AkashaVampireQueen

Nie napisałem, że pompowanie czasu w rozwój intelektualny jest arogancją.

Arogancją jest generalizowanie i traktowanie innych z wyższością z powodu znajomości angielskiego. Jaki cel, prócz polepszenia sobie samopoczucia ma wypisywanie takich postów, jak twoje dwa dotyczące napisów do Hatfields & McCoys?

Ale dobra, koniec dyskusji, bo nie chcę się kłócić. Po prostu twoja uwaga osobiście mnie uraziła.

ocenił(a) serial na 8
voagar

To, że akurat napisałam to tutaj, jest zwyczajnym przypadkiem. Co krok widzę "kiedy napisy, kiedy napisy, kiedy napisy" pod anglojęzycznymi produkcjami. Pewnie tutaj był to po prostu o jeden raz za dużo, stąd moja reakcja. Normalnie wcale nie mam w zwyczaju pisania takich postów i nie planowałam zaczynać... waśni rodem jak właśnie z filmu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones