miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Hatfields & McCoys: Wojna klanów

Hatfields & McCoys
2012
1 godz. 38 min.
7,8 4 126
ocen
7,8 10 1 4126
3 707
chce zobaczyć
Po zakończeniu wojny secesyjnej dawni towarzysze broni, "Devil" Anse Hatfield i Randall McCoy, popadają w konflikt, który staje się początkiem długoletniej rywalizacji pomiędzy dwoma rodzinami. Więcej Mniej
Hatfields & McCoys: Wojna klanów zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył nagrodę Złoty Glob, 8 innych nagród i 24 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody

Dwaj przyjaciele z czasów wojny secesyjnej, Anse Hatfield (Kevin Costner) i Randal McCoy (Bill Paxton), po powrocie w rodzinne strony popadają w konflikt. Spór rozprzestrzenia się na całe rodziny Hatfieldów, mieszkających w Zachodniej Wirginii, i McCoyów zamieszkujących sąsiadujący stan Kentucky. Narastające kłótnie, groźby i nienawiść prowadzą do wieloletniej wojny pomiędzy oboma klanami, w wyniku której dochodzi do tragicznych wydarzeń.

studio
History Channel / Sony Pictures Television / Thinkfactory Media
tytuł oryg.
Hatfields & McCoys
inne tytuły
Jon Voight miał pierwotnie wcielić się w rolę Jima Vance'a, jednak musiał z niej zrezygnować ze względu na inne zobowiązania. Ostatecznie angaż otrzymał Tom Berenger.
Doug Hutchison miał pierwotnie wcielić się w rolę Perry'ego Cline'a, jednak musiał z niej zrezygnować ze względu na inne zobowiązania. Ostatecznie angaż otrzymał Ronan Vibert.
Kiedy Nancy zostaje poinformowana o śmierci brata, widzimy jak upuszcza na ziemię butelkę. Jednak chwilę później butelka ponownie znajduje się w jej dłoni, po czym zostaje znowu przez nią upuszczona.
"Hatfields & McCoys" nie próbuje być epickim płodem Hollywoodu. Muzyka jest tłem do ukazywania emocji, a żadnego z bohaterów nie da się uczynić głównym, bowiem tak już z biograficznymi produkcjami winno być, aby nie moralizowały. więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych