PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841301}
6,2 935
ocen
6,2 10 1 935
Helstrom
powrót do forum serialu Helstrom

Średniak

ocenił(a) serial na 6

Ma swoje momenty, ale jest dużo dłużyzn i trochę nudy. Obejrzane do końca tylko dla Any, charyzmatyczna postać. Jej brat - trochę nieprzekonująco dla mnie grał. Fabuła - hmm trochę odgrzewany kotlet, słabo ograny temat.

ocenił(a) serial na 5
ricariy

no troche się zgodze, o ile na początku nawet mnie wciągnął, to im dalej w las tym gorzej. Wieje nudą.

ocenił(a) serial na 7
ricariy

Fakt, trochę nijaki i rozczarowujący jak na zajawkę fabuły "Daimon i Ana Helstrom, dzieci potężnego seryjnego zabójcy...". Obejrzę jednak, bo konkurencja obecnie słaba.

użytkownik usunięty
nikolatesla

Co konkretnie masz na myśli? Który serial i z jakiej platformy porównujesz do Helstrom?

ocenił(a) serial na 7

Nie miałam niczego konkretnego na myśli. Raczej to, że jest niezbyt wiele nowych seriali z powodu covidu (produkcje zawieszone lub opóźnione), a jeszcze mniej dobrych.

ricariy

Jedyny tak naprawdę intersujący wątek to matki głównych bohaterów, szkoda też że nie pokusili się o o to by konflikt siostra brat był rozbudowany, zamiast tego zdecydowali się na połączenie sił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones