PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709874}

Heroes: Odrodzenie

Heroes Reborn
6,4 3 147
ocen
6,4 10 1 3147
Heroes: Odrodzenie
powrót do forum serialu Heroes: Odrodzenie

Pierwszy sezon HR się skończył, a my wciąż nie wiemy kto jest ojcem Maliny i Nathana... Mam jednak hipotezę - myślę, że ojcem jest Sylar. Mam kilka argumentów za tą hipotezą:
1. Mocą Maliny jest telekineza. Sylar bardzo często używał tej mocy. Wiem, że to nie była jego wrodzona zdolność, ale to nawiązanie w pierwszej kolejności mnie skłoniło do tej hipotezy.
2. W drugim, czy trzecim sezonie heroesów Peter przeniósł się o kilka lat do przodu aby zabrać Sylarowi jego moc. W tej przyszłości Sylar jest kochającym ojcem małego Noah, z którym mieszka w domu Bennetów - gdyby nie miał tego dziecka z Claire, po co miałby mieszkać w ich domu i nazwać dziecko po najważniejszej osobie w życiu Claire (czyli Noah - jej przybranym ojcu)? Wprawdzie Claire w tej przyszłości nie ma skrupułów aby grozić śmiercią temu chłopcu, ale wiemy, że wskutek jakichś wydarzeń Claire stała się nieczuła.
3. Na końcu ostatniego odcinka HR Malina i Nathan dostają tajemnicze karty tarota z wizerunkiem bliźniąt. Gdy Malina mówi o tym Angeli, ta odpowiada, że to zapewne od ich ojca, i że nikt nie będzie w stanie ich przed nim obronić - wyraźnie się go boi, jak wszyscy bali się Sylara...

Poza tym, wieść, że Claire i Sylar spłodzili dzieci byłaby zaskakującym przewrotem iście w stylu Heroes...

Co o tym sądzicie? Niestety jako, że drugiego sezonu nie będzie, nie dowiemy się zapewne jak było naprawdę....

ocenił(a) serial na 7
Plecotus

Potwierdzone info o tym ze nie bedzie kolejnych sezonow ?

ocenił(a) serial na 7
Plecotus

Z tym Sylarem wydaje mi się naciągane. Bo na sam koniec okazał się dobry. Pomógł Peterowi uratować tych ludzi. Ojcem musi być ktoś potężny ale to nie Sylar.

ocenił(a) serial na 5
Plecotus

To musi być Sylar. Po tym ,jak stał się dobry, przyciągnał uwagę Claire i... stało się. No po prostu nie widze innego rozwiązania. Kolejny random z kosmosu mnie nie satysfakcjonuje i mam nadzieje, że 2 sezon powstanie, mimo naprawdę wielkich przeszkód co do tego... Chcę wiedzieć co się stało np. z Peterem i chcę po prostu GODNEJ kontynuacji. Erica załatwiona instantowo w ostatnich minutach i w ogole zakonczenie jakby robione na prędce. Tim Kring, liczę na Ciebie!

ocenił(a) serial na 6
Plecotus

http://www.theworkprint.com/heroes-reborn-nathan-malinas-biological-father/123

armitage10

Łeeee szkoda, byłoby ciekawiej, gdyby to był Sylar:P

ocenił(a) serial na 4
Plecotus

Nie no MC Hammer też jest cool, tylko dlaczego żadne z bliźniąt nie jest czarne? Taka odwrócona poprawność polityczna?? Tylko to się chyba rasizmem nazywa...

ocenił(a) serial na 6
Plecotus

Tak ogólnie to macie pojęcie dlaczego Angela w 8 odcinku wygląda jak babcia z siwymi włosami. Natomiast w 13-tym pod koniec odcinka jest ewidentnie młodsza i ma ciemne włosy? To wygląda tak jakby wszyscy cofnęli się w czasie parę lat przed katastrofą.

ocenił(a) serial na 6
damianspoko07

Wybacz, że odgrzebuję temat, ale na to jest tylko jedno wytłumaczenie: scenarzyści tak się pogubili w ostatnim odcinku, że zaczęli pisać głupoty, mając nadzieję, iż nikt się nie połapie. Panie, wybacz im, bo nie wiedzieli co czynili...

ocenił(a) serial na 7
Plecotus

A może ojciec to Takezo Kensei / Adam Monroe ??

ocenił(a) serial na 6
Bladyq

Przecież on został zabity przez ojca Petera.

ocenił(a) serial na 8
Plecotus

Mocą Maliny nie jest telekineza. Jest kontrola nad naturą i wszystkimi elementami.

ocenił(a) serial na 4
Plecotus

A co jeśli ojcem bliźniaków jest Pan Lanzke?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones