PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709874}

Heroes: Odrodzenie

Heroes Reborn
6,4 3 147
ocen
6,4 10 1 3147
Heroes: Odrodzenie
powrót do forum serialu Heroes: Odrodzenie

Serial młodości

ocenił(a) serial na 7

Serial młodości powraca ale jestem szczęśliwy. :) Mam tylko nadzieje ze chociaż jakiś epizod zagra Hayden Panettiere - Claire Bennet :) a Wy kogo byście chcieli zobaczyć ze starego składu Herosów :) ?? Lepszego serialu Sci-Fi nie ma.

Bladyq

sylar

ocenił(a) serial na 5
Bladyq

Claire nie będzie,ponieważ jest martwa.Nie wiem jak im się to udało ale jednak dali rade.

ocenił(a) serial na 7
kamil665544

ooo nie ;/

kamil665544

aha super to dzięki za spoiler, fajnie tak nagle dowiedzieć się, że twoja ulubiona bohaterka od tak po prostu sobie umiera xd

Bladyq

to nie jest serial sci-fi

ocenił(a) serial na 6
Bladyq

Obawiam się tej kontynuacji po obejrzeniu tych shortów (6 episodów wprowadzających do tego serialu)
Heroes Reborn: dark Matters

Sylar_Heroes

Heroes Reborn wiem ale Heroes Reborn: Dark Matters? nie wiem o co kaman

ocenił(a) serial na 4
Bladyq

Ja się cieszę, że będzie Hiro i Matt, ale mam też nadzieję na Petera Petrelliego. No i szkoda, że na 100% nie będzie Zacharego Quinto :(

birken92

Jak się spojrzy na imdb, to widać, że Hiro będzie tylko w trzech odcinkach, więc w sumie to tylko taki występ gościnny. Niektóre postacie mają już wpisane 13 odcinków, więc dane są już chyba niestety kompletne.

ocenił(a) serial na 4
maker3

Hiro może przez to że zaczęły się też Hawaii 5-0

ocenił(a) serial na 1
Bladyq

Bez Sylara to już nie to samo:-(

Iwona605

z odkupienia też powinny się postacie pojawić m.in. Edgar

Bladyq

Petter Petrelli to jedyna osoba, która może pociągnąć tych nowych herosów.

ocenił(a) serial na 2
LockeR_filmweb

No ale go nie będzie, a mogli by go fajnie pokazać jak odzyskuje pełną moc i jest takim badass jak future Peter.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones