PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331208}

Herosi

Heroes
7,3 60 006
ocen
7,3 10 1 60006
6,7 6
ocen krytyków
Herosi
powrót do forum serialu Herosi

5. sezonu nie będzie. "Heroes" zostało oficjalnie anulowane przez NBC.

To koniec! Oficjalny koniec! NBC podjęła decyzję o całkowitym zakończeniu i anulowaniu produkcji serialu "Heroes" Rano naszego czasu powinna pojawić się oficjalna notka prasowa bezpośrednio ze stacji.
Amerykańskie portale spekulują czy jest to całkowity koniec, czy jednak NBC da szansę na tzw. "special event" - dwu lub czterogodzinny film, który ma być ukłonem dla fanów.

ocenił(a) serial na 10
Baal

ku*rwa! zakończenie musi powstać. i cały dzień zj*ebany przez notkę na hataku :(

użytkownik usunięty
McAfee

a widziałeś Terminator Kroniki Sarah? Tam to dopiero zje... zakończenie!

ocenił(a) serial na 8

Terminator Kroniki Sarah masz rację to była katastrofa pokazali fajny odcinek w przyszłości i koniec a TCSC to był moim zdaniem super serial tak samo jak Sliders-i z powodu jednego aktorzyny (i tak go nie lubiłem) rozpadł się cały serial. Ale pobije cię tym może słyszałeś o serialu Ziemia2 moim zdaniem super i go przerwali tak samo jak wyżej wymienione tytuły.

użytkownik usunięty
Baal

Kurde, miałam napisać to samo, po tym jak wczoraj przeczytałam że anulowali serial na strone Spoiler TV :(

Myślałam że się porycze (nie przesadzam, naprwade uwielbiam ten serial)
I sama nie wiem co zabolało bardziej, info o anulowaniu czy komentarze ("Nareszcie koniec", "najwyższy czas", "ten serial i tak był do dupy" itp)

NBC po raz kolejny złamało mi serce. Jeszcze się nie pozbierałam po Earlu (który BTW został anulowany dokładnie rok temu) a już zaserwowali mi kolejny cios :(

Robimy Bojkot!

użytkownik usunięty

na filkmwebie pisze, że będzie 2-5 godz film, który zakończy herosów

Baal

gdybym to przeczytał jak jeszcze byłem przy 3 sezonie to zapewne byłbym zły. Teraz zbliżam się do końca 4 sezonu i jest mi to obojętne że nie powstanie kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 8
Baal

MUSI POWSTAĆ!! ja obejrzalam zaokonczenie 4 sezonu kilka minut temu i NADAL UWIELBIAM TEN SERIAL!!!

ocenił(a) serial na 8
BeatryczeHolmes

Kurde, to nie może być koniec :/

ocenił(a) serial na 8
Baal

kurna!!! Przecież ten serial jest świetny! Musi być 5 sezon!

dysney_xd

Nie mogą zakończyć serialu (mogą to nawet zrobić filmem jednym te zakończenie) póki Piotrek nie odzyska wszystkich swoich mocy, bo ich wszystkich rozpierdole telekinezą :P

ocenił(a) serial na 10
desiuup

Peter odzyskuje moce - nie widzę innej opcji. Przecież muszą scenarzyści wiedzieć czego oczekują fani...

użytkownik usunięty
dysney_xd

mi tak 4 godzinne zakończenie odpowiada, Herosi byli źświetni na początku, ale mimo iż na początku nie mogłam się doczekać kolejnego odc to w ostatniej serii nie umiałam dotrwać do ostatniego|:/

użytkownik usunięty
Baal

No właśnie, Peter musi odzyskać moce, no i z tego co pamiętam nie wyjaśniło się dlaczego Ando chciał zabić Hiro w przyszłości, i co wywołało tą katastrofę w Tokio. No i nie wierzę że Sylar długo wytrzyma bycie dobrym ;)
Muszą zrobić piąty sezon! To świetny serial!

Herosi to świetny serial ale tylko 3 pierwsze sezony 4 był beznadziejny i nudny..

użytkownik usunięty
gut87

3 sezon to jakiś żart. Ale by sprzedać i zarobić czasami właśnie tak kończą dobre seriale. Pewnych spraw nie powinno się robić na siłę !!!

ocenił(a) serial na 7

eh... szkoda słów ;( dopiero zaczynam oglądać, ale tak mnie wkręciło... po prostu szkoda, że nie doceniają Herosów

Elisa123

Szkoda jak cholera... 4 sezon był trochę słabszy, ale 5. zapowiadał się nieźle, a film to nie będzie to samo...

ocenił(a) serial na 10
Baal

A ja powiem wam ze nawet 4 sezon mi sie podobał, byłem fanem slidersow seaquest i wielu innych seriali science fiction i uważam ze heroesi chyba byli najlepszych serialem tego gatunku w tej dekadzie. Pytam się !!! Gdzie byli rodzice prezesow NBC NO GDZIEE JA PIE >>>>>>r.,.,@#$%#$%

ocenił(a) serial na 7
Baal

Po wyjątkowo kiepskim (a to i tak eufemizm) sezonie trzecim podchodziłem do czwartego jak pies do jeża. Na początku poziom był równie słaby jak w poprzedniku, ale ostatnie trzy odcinki to powrót do korzeni. Na pewno odczuję brak kolejnych przygód Hiro i jego wiernego giermka Sanc.. tzn. Ando oraz Sylara. To najlepsze postacie serialu. Oby ten film, co go zapowiadają, zakończył całość w dobrym stylu.

użytkownik usunięty
Baal

Sezon 3 może nie był wybitny, ale coś się zmieniło w 4, który nie był taki tragiczny. Jestem ciekawa czy ostatni sezon byłby lepszy, a serial nie został anulowany gdyby Bryan Fuller nie oszedł na dobre :(

użytkownik usunięty
Baal

Ehh, szkoda, naprawdę szkoda kończyć tak serial bez jasnego zakończenia. Podobnie jak Weronika Mars i wiele dobrych seriali... No ale cóż, pozostaje tylko wyczekiwać na film.

ocenił(a) serial na 7

właśnie, nie rozumiem tego..
Veronica, Herosi... kończą dobre seriale, a tasiemce typu Moda na Sukces wciąż grają..

użytkownik usunięty
Elisa123

Dokładnie.W ciągu ostatnich kilku lat anulowali kilka świetnych seriali np. piękny Pushing Daisies, który był najsłodszym i najbardziej uroczym serialem jaki widziałam, potem świetny My Name Is Earl, i jeszcze genialnego Reapera :(
Nie moge uwierzyć że takie g**na jak wspomniana Moda Na Sukces trwają po 30 lat. Tracę wiarę w telewizję. Zamiast kontynuować dobre seriale które mają stałych, oddanych fanów, telewizje jak np. NBC zamawiają teraz nowe piloty, które nawet nie zapowiadają się tak dobrze i seriale te przetrwają z jeden sezon i do wiedzenia. Się rozpisałam, ale muszę z siebie wyrzucić ten gniew!

ocenił(a) serial na 8

Się zgadzam.. Ech :/

Baal

Wie ktoś może kiedy będzie ten film?

użytkownik usunięty
FanHerosow

Nie wiadomo czy wogóle będzie :/ To tylko plotki, nie wierzyłabym w to.

A ja wam powiem że mi to obojętne bo mimo iż 4 sezon momentami mi się podobał to i tak oglądałem go już bardziej z przyzwyczajenia. Widziałem dużo gorsze odcinki finałowe, w których aż się prosiło żeby dokręcić jeszcze jeden bądź więcej odcinków takie jak wspomniany wcześniej sliders, ale też Kyle XY (to dopiero było chamskie zakończenie) czy potępieniec (tutaj nawet serial nie zdążył się rozkręcić). A tak mamy Claire, która ujawniła się zwykłym ludziom i tyle. Wszystko się zmieni - nic nie będzie już takie samo. To zakończenie przypomina mi trochę finał 4400 kiedy super moce zostały rozpowszechnione po małej epidemii.

hornet

No dobrze, ale ciągle nie uzyskałem odpowiedzi na moje pytanie: Kiedy będzie ten film.
Bo jestem wiernym fanem ''Heroes'' od samego początku, tzn. od momentu, kiedy ujrzałem 1. sezon na TVP1 i chciałbym wiedzieć.

FanHerosow

A jak Ci mamy odpowiedzieć skoro koleżanka na górze napisała że nie wiadomo czy w ogóle będzie?

ocenił(a) serial na 8
hornet

Jak znam życie to bardzo prawdopodobnie nie zrobią filmu podobnie zrobili z filmem\serialem pt.Hornblower na podstawie książek C.S Forester film miał dużo fanów i nie był zły i go przerwali dziady jedne.

Baal

Uuu. w sumie sama nie wiem czy się cieszyć czy też nie. Albo chyba jednak bardziej cieszyć. 4 sezon wg mnie to już porażka. Do wczoraj dałam radę obejrzeć 7 odcinków xD Byył tak męczące, jak dla mnie, że masakra xD
Ale wczoraj coś mnie wzięło na nadrabianie i obejrzałam 4 odcinki pod rząd i o dziwo wciągnęłam się :D Stąd moje wątpliwości. Aczkolwiek niech się kończy. Szkoda trochę, bo jednak przywiązałam się do niektórych bohaterów ;)
Mam nadzieję, że jak najszybciej uda mi się dojrzeć do końca ten serial i wtedy ocenię go obiektywniej ;)

ocenił(a) serial na 7
Baal

Jest mi to obojętne :P Oglądałem ten serial od początku do końca z przyzwyczajenia po pierwszych dwóch sezonach, ale tak naprawdę ten serial zszedł na psy od momentu kiedy stracił wątek cheerleaderski XD

użytkownik usunięty
Baal

Myśle że powinno być sezon 5 też bym się chciał się dodwieć jak by żyli z nimi jak to by wpłyneło na życie ludzi i ich jakby ich zakpectowali moim zdaniem 5 sezon by wszystkie nasze wąptliwości rozwiało a tak musimy żyć w nieświadmości niezły serial przyznaje oglądałem 1 sezon i pozostałe za free onilne trochę już czasu minieło od tego czasu mam nadzeje że się zdecydują się na 5 sezon w przyszłym roku były oby najlepiej ale to już nic niezmienimy .

Baal

Szkoda ale na pewno powstanie zakończenie tak jak w Lost'ach 2 godzinny finał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones