PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331208}

Herosi

Heroes
7,3 59 975
ocen
7,3 10 1 59975
6,8 5
ocen krytyków
Herosi
powrót do forum serialu Herosi

Heroes sezon 5

ocenił(a) serial na 7

Dupa z tym. Nie zrobią 5 sezonu. Zakończyli serial beznadziejnie i w środku. Dla tego nie
polecam tym, ktorzy go jeszcze nie widzieli aby go oglądali. Niech sobie odpuszczą to
uczucie niedosytu, ktory mnie męczy do dziś.

ocenił(a) serial na 10
turpat92

Zgadzam się, że zakończenie jest do bani (nie rozumiem po co piszą na końcu....ciąg dalszy nastąpi), mi serial bardzo się podobał ale końcówka jest rozczarowująca!!!!!

Msmajenia

dzisiaj obejrzałam i... chcę jeszcze! naprawdę nie będzie 5 sezonu? dlaczego?!

ocenił(a) serial na 7
madzias13

po kiepskim 3 sezonie i tragicznym 4, czego się spodziewałaś ?

ocenił(a) serial na 9
Kondzioslaw

lol po kiepskim3 sezonie? 3 sezon był najlepszy ze wszystkich...

ocenił(a) serial na 7
patrisja

jak dla mnie po tym jak Peter Petrelli stracił swoje moce to jakoś ten serial zaczoł sie sypać i zaczeli troche przesadzać jedynie te akcje z Hiro trzymały poziom w innych troche za bardzo zaczeli kombinować. Potrzebowali by teraz naprawde dobrego scenarzysty by to wszystko zebrał do kupy...
Ale jak dla mnie dziwne jest że w kazdej czesci oprócz 4 "zabijali jasnowidza"

ocenił(a) serial na 9
Msmajenia

W mojej ocenie napisali że ciąg nastąpi, bo mieli wiarę, że nastąpi - zabudżetowanie. Potem przyszedł kryzyz i cięcia. Wiadomości są mało ciekawe dla seriali - i z mojego punktu widzenia decyzje są niezrozumiałe. Ale może tak jest, że jednak zaspokaja się najsłabsze gusta. Bo oto ciąg dalszy mają seriale łatwe a Taki np. Lie to Me odpadł z budżetu. Heroes będzie nie do odżałowania.

użytkownik usunięty
turpat92

e tam, nie ogląda się historii dla zakończenia, ważna jest całość, ja nie żałuję, bo pierwsze 3 sezony były świetne

ocenił(a) serial na 7

To prawda. Ale czwarty sezon był słaby i pewnie dlatego nie chcięli już tego kontynuować. Oglądałam tylko i wyłącznie ze względu Sylara.

turpat92

Zrezygnowali ze względu na niską jak dla nich oglądalność ostatniego sezonu (1 sezon - ponad 13 mln, 4 - 6,5 mln przynajmniej z tego co się orientuję)

ocenił(a) serial na 10
Maarit89

nie będzie 5? ;( ja jestem na s2 i mi się zajebiście podoba! jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem ;D

ocenił(a) serial na 8
Maarit89

Ledwo co do 6 mln dociągali. Premierę II sezonu oglądało ponad 17 mln, a Finał ledwo co 4 mln widzów, stąd decyzja o braku kontynuacji.

turpat92

Ja też 4ty sezon oglądałam tylko dla Sylara <3 =D
Ale fakt pierwszy i drugi jak się oglądało to można było wyciągnąć wniosek ze były porządnie od początku do końca zaplanowane... trzeci w sumie też ale już mniej no a 4ty to kompletnie jakoś im nie poszedł... nawet średnio chciało mi się go oglądać, a zakochałam się w tym serialu ;) Mimo zakończenia... naprawdę bardzo polecam wszystkim! ;)

kurulinu

A jakie seriale jeszcze polecacie ? Coś trzeba sobie teraz zapuścić skoro Herosi się skończyli ;)

kurulinu

prison break

kurulinu

Dobrym serialem jest 24 godziny bardzo polecam

ocenił(a) serial na 1
tomasz_ryt

no ten serial bij a o głowę całą resztę seriali - bez wyjątku. Dla porównania Ojciec Chrzestny na tle 24 to teatrzyk kukiełkowy dla przedszkolaków.

kurulinu

ja czystą krew polecam ;D

ocenił(a) serial na 7
kurulinu

Battlestar Galactica.

kurulinu

4 sezon to dla Samuela się oglądało, Sylar wtedy starcił to coś. Bezwzględny morderca w poprzednich częściach a potem...e szkoda gadać... Był moja ulubiona postacią mimo wszystko, ale wolałam go z 1 sezonu :P

ocenił(a) serial na 8
kurulinu

Miałam nadzieję na więcej igraszek pomiędzy Sylarem i Claire... Niepokorna i Niepokorny :D

ocenił(a) serial na 9
kurulinu

jesli szukasz podobnych seriali to polecam agents of shield. nie zniechecaj sie srednim 1 sezonem bo jest on wazny dla pozniejszej fabuly. zwroc uwage na wszystko co sie wiaze z przeszloscia skye. od 2 sezonu ten serial wejdzie na nalezyte tory, a 3 sezon to wow. 2 i 3 sezon maja wszystko to, co herosi mieli najlepszego plus wiele innych, swietnych aspektow. warto wczesniej obejrzec 1 czesc avengersow zeby miec pojecie o uniwersum.

użytkownik usunięty
turpat92

Ja mam to samo uczucie... ! Ogromna szkoda że nie zrobili 5 części... :( Nie przepadam zbytnio za serialami, ale Herosów po prostu uwielbiam ! :) Zdecydowanie mój ulubiony serial..

ocenił(a) serial na 9
turpat92

Bez przesady, 5ty sezon by się przydał do zakończenia całego story, ale zakończenie wcale nie jest ,,w środku" i takie strasznie tragiczne, poprostu po poprzednich sezonach oczekuje sie czegoś wiecej niż takiego prostego końca, ale i tak warto było obejrzeć czwarty sezon.

ocenił(a) serial na 7
Lustye

No i dobrze, że 5. sezonu już nie zrobili, bo im dalej, tym gorzej. W 4. z większości bohaterów zrobili debilów. Jedynie wątek Nathana w ciele Sylara był zarąbisty.

ocenił(a) serial na 7
turpat92

Kurde powiedzcie co będzie w zakończeniu,bo jestem strasznie ciekawa a nie mam czasu na obejrzenie!

himym

chciałam zacząć oglądać, a teraz się zastanawiam... hmmmmmm....

turpat92

Uważam, że scenarzyści powini napisac piaty sezon, mogą go jeszce podciagnąć jeśli będą mieli dobry pomysł.

ocenił(a) serial na 7
gwiazdaszeryfa

Jak sie skończył? -.-

himym

Właściwie to jeszcze nie znam końca, jestem w połowie 4 sezonu...

ocenił(a) serial na 7
gwiazdaszeryfa

Szkodaaaa

himym

Właśnie skończyłem 4ty sezon... Jak dla mnie końcówka dawała duży potencjał szkoda że go zmarnowali.

W związku z tym ujawnieniem się na końcu mogliby zrobić wątek z tą przyszłością gdzie byli prześladowani, że niby dopiero teraz się zacznie.

ocenił(a) serial na 9
Mareeck

zgadzam się

turpat92

Dokładnie! dzisiaj obejrzalam ostatni odcinek. Bardzo mnie zirytował!

ocenił(a) serial na 8
turpat92

Prawdę mówiąc zakończenie serialu jest nienajgorsze. Sam z chęcią obejrzałbym dalsze losy ekipy Heroes ale ostatecznie rozwiązali to wszystko dość zgrabnie . Wyjaśniono wątek Bennetów do końca , fajną klamrą zamknęli szczególnie Claire , pozbyli się dwóch największych antagonistów jednym posunięciem i to w sposób jakiego mało kto się raczej spodziewał (osobiście obstawiłym raczej jakąś wymyślną wendettę Peter'a na Sylarze ,a nie to co de facto stało , natomiast Samuel dość nijako się skończył ale jakoś musiał) , Mohinder wraca ostatecznie do normalnego życia z dziewczyną , Ando ma siostrę Hiro , a Hiro zawsze powołanie do bohaterstwa , Parkman chciał spokojnego życia i je ma . Dla mnie jednym z niewielu faktycznie marnych rozstrzygnięć była "córka" Parkmana (ta która potrafiła znaleźć każdą osobę na świecie , albo mnie to umknęło albo ona po prostu zniknęła). Reasumując zgrabne zakończenie , może bez fajerwerków i "epickiego starcia tytanów" ale dobre , pozostawiające może kilka pytań co do przyszłości ,lecz zdecydowanie nie takich , na które sami odpowiedzi nie możemy postawić. Jakby na to nie patrzeć każdego z bohaterów dość dobrze można było poznać toteż wydaje mi się ,że Bennet znowu zacznie działać w czymś na wzór Firmy , Sylar będzie pomagał celem odkupienia swych czynów , Peter zawsze był empatyczny , Clair będzie przewodzić szerzeniu świadomości o ludziach takich jak ona (może nawet założy konkurencyjną Firmę ; p ) etc.

ocenił(a) serial na 9
Nozdromu

może i tak, ale bądź co bądź teraz miały być największe jaja z tym, że Claire pokazała, że ma moc tym dziennikarzom. Z drugiej strony zawsze Hiro mógł ją powstrzymać. Ja żałuję, że nie ma 5 sezonu, szczerze byłam zaskoczona, tym bardziej że pisało w ostatnim odcinku "to be continued", no ale cóż....

ocenił(a) serial na 7
Nozdromu

nadrabiam zaległości i już w 3 sezonie, tomie "Fugitives" ta mała znajdująca innych mutantów zniknęła :/ w ogóle nic o niej nie mówią tak jakby nigdy nie istniała, może i nie była super postacią ale słowo wyjaśnienia by się przydało

ocenił(a) serial na 10
diana6echo

http://www.filmweb.pl/serial/Herosi-2006-331208/discussion/Chodzi+mi+o+Molly+%28 +MO%C5%BBLIWY+SPOILER+!%29,1920540

ocenił(a) serial na 7
kamil665544

fenks :)

ocenił(a) serial na 10
Nozdromu

zgadzam sie. nie przesadzajcie, to zakonczenie nie jest wcale najgorsze ;-)

Clair w koncu pokazala swiatu ich tajemnice!

turpat92

Gdzieś tam jakiś czas temu przeczytałem, że sezon 5 ma być kontynuowany jako komiks i premierę ma mieć pod koniec tego roku.

turpat92

Ja uważam ze Ali Larter najlepsza jest w odcinkach kobieta lód zamroziła wszystko a pod koniec sezonu 3 początek 4 powróciła lód się roztopił można powiedzieć w wodę a z wody ona gdyby nie ona nie oglądał bym tego filmu wiaodmo że jest najlepsza najpierw dwujaźnia osobowości potem kobieta lód teraz kobieta woda jest najlepszą aktorką ze wszystkich niby umiera ale zawsze powstaje :)

turpat92

Szkoda że nie bedzie .. eh

ocenił(a) serial na 10
Kasmilla

Przecież już jest Heroes Reborn

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones