PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331208}

Herosi

Heroes
2006 - 2010
7,3 60 tys. ocen
7,3 10 1 60205
6,7 14 krytyków
Herosi
powrót do forum serialu Herosi


SPOILERSPOILERSPOILER

http://egotastic.com/image?path=0910/hayden-panettiere-lesbian-kiss-madeline-zim a-01.jpg&info=Hayden%20Panettere%20Lesbian%20Kiss%20with%20Madeline%20Zima%20on% 20Heroes


http://egotastic.com/video?yt=64h19MfkTH4&w=600&h=500&info=Hayden%20Panettiere%2 0Lesbian%20Kiss%20with%20Madeline%20Zima%20Video

KONIEC SPOILERA


WTF? NIE MAM NIC INNEGO DO DODANIA..

ocenił(a) serial na 10
187

Miałem nadzieje, że to się stanie :D

xyz_14

;|

ocenił(a) serial na 5
187

ojoj;/ Masakra.

ocenił(a) serial na 10
187

What that fuck it is ?
Co oni robią ...brak słów.

ocenił(a) serial na 10
patryks83

no dobra trochę przesadziłem ale to dlatego że najpierw zobaczyłem zdjęcie i napisałem opinie a później dobiero obejrzałem filmik.

P.S. Sceny łóżkowej raczej nie będzie.

ocenił(a) serial na 10
patryks83

A co wy tacy smutni (zniesmaczeni?) z tego powodu?

ocenił(a) serial na 8
xyz_14

jezu ludzie to byl fragment skąd wiecie czy Claire czegos pozniej niepowiedziala moze to tylke Gretchen jest lezbijką

ocenił(a) serial na 10
Micol999

To jasne, że to Gretchen jest les. Clair co najwyżej może okazać się bi ;P

ocenił(a) serial na 8
xyz_14

tego raczej tez niebedzie

ocenił(a) serial na 7
Micol999

A ja już wcześniej o tym słyszałam, ale modlę się, by to usunęli, by tego nie pokazali... to raczej nie przyciągnie widzów przed telewizory. Mnie taka tematyka nie zachęca... a przynajmniej nie chciałabym tego oglądać.

ocenił(a) serial na 10
karolka707_2

Bo ty jesteś dziewczyną ;P

187




Ale skandal się kroi.






ocenił(a) serial na 8
187

hehe ogólnie zabawnie, ale trochę przegięcie:)

187

A jednak to była prawda! Kto by się spodziewał takiej niespodzianki?

ocenił(a) serial na 7
Dartenius

Gretchen może być lesbijką, byleby Claire nią nie była :) TO byłoby przegięcie :)

ocenił(a) serial na 7
karolka707_2

Szczerze, to ja się spodziewałem. Od początku wydawałomi się (a może chciałem, żeby tak było) że Gretchen jest lesbijką i że ma obsesję na punkcie Clair.

Z drugiej jednak strony poza jedną nie kojarzę żadnych scen erotycznych w heroes (wbrew dzisiejszemu trendowi), więc może autorzy chcąod razu wejść na wyższy bądź co bądż poziom