PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811161}

High Score Girl

Hi Score Girl
7,4 333
oceny
7,4 10 1 333
Hi Score Girl
powrót do forum serialu Hi Score Girl

Obejrzałem anime wczoraj i dziś żeby przekonać się czy wzbudza we mnie tak samo silne emocje.... i wzbudza dokładnie takie same tj. Bardzo pozytywne. Jest tutaj nostalgia dla graczy z mojego rocznika ( 90) jest bardzo dobrze prowadzony wątek romantyczny jest dojrzewanie bohaterów ( widoczne u Jagucziego przepraszam za spolszczenie) jedyne do czego mogę się doczepić to zakończenie. Chciałbym zobaczyć jak Jaguczi '' wywalczył dla siebie i Ono wspólne życie i tyle. Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa.... gdzie był ojciec Jagucziego przez cały czas mangi/anime skoro Jaguczi wcześnie zaczął pracować i większość pieniędzy oddawał swojej mamie? jeżeli ktoś wie czy dodano nowy tom/y mangi z perypetiami Ono i Jaguczego byłbym wdzięczny za info. Będę mieć sporo czasu w grudniu tego roku. Ocena taka sama jak przy poprzednim komentarzu. Szkoda że pozostawiono lekko nie dokończoną.

ocenił(a) serial na 10
stwora_t18

Samo anime jest na podstawie życiorysu autora mangi który miał podobną historię w prawdziwym życiu która skączyła się piaskiem, Wątek braku ojca w anime jest spowodowany brakiem ojca w życiu autora.

ocenił(a) serial na 10
damian814999

Tak do teraz wychodzi squel Hi Score girl Dash w formie mangi

ocenił(a) serial na 8
damian814999

Dziękuję za odpowiedź ponownie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones