PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467684}

When They Cry Rei

Higurashi no Naku Koro ni Rei
7,4 1 608
ocen
7,4 10 1 1608
Higurashi no Naku Koro ni Rei
powrót do forum serialu Higurashi no Naku Koro ni Rei

opinia

użytkownik usunięty

Ta ovka zniszczyła mi opinię o serii Higurashi, nie polecam nikomu, a wręcz odradzam. Dawno się tak nie wynudziłem jak przy seansie tego.

ocenił(a) serial na 10

No cóż, nudzić się nie nudziłam, ale widać, że brakło im pomysłu na dalszą fabułe i wymyślili w sumie coś co nie jest za bardzo związane z serią i nie trzeba tego oglądać, bo nic nowego nie wnosi.
Mimo wszystko uwielbiam tych bohaterów, ten klimat, muzyke, itp., itp. przez co z miłą chęcią to oglądałam :D

Ale dalszych części mam nadzieję, że nie zrobią :)

Yume

szkoda jesli jest tak jak piszecie;/ a chciałem to obejrzeć.. ale skoro mowicie ze niwarto...

ocenił(a) serial na 10

Jak na moje całkiem fajne. Mimo iż odbiega od pierwszej Serii i Kai, ale chociaż było trochę humoru i to mnie cieszy. Lecz to jest tylko moja opinia. To jest tylko 5 odcinków wiec śmialutko można obejrzeć. Polecam każdemu... Jeżeli to jest tylko 5 odcinków to nie warto się patrzeć na komentarze innych i samemu rzucić okiem. Jak widać po moim komentarzu to już zależy od człowieka jakie jest.

ocenił(a) serial na 8

lepsze to niż kira.

Raiton

Tu masz rację ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones