PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594838}

Hispania, the Legend

Hispania, la leyenda
7,8 86
ocen
7,8 10 1 86
Hispania, la leyenda
powrót do forum serialu Hispania, la leyenda

obejrzałam dziś pierwszy odcinek i mogę uznać serial za rewelacyjny, Ana de Armas w nowej
roli wypadła wyśmienicie, mimo że LLuis Homar nie ma przyjemnej roli, jest jak zwykle
rewelacyjny.polecam, warto obejrzeć

ocenił(a) serial na 10
kk78

serial tez mi się spodobał jak na razie. mam nadzieję, że Ana de Armas znowu nie odwali numeru jak z El internado i nie odejdzie z nudy z serialu...

kk78

hej a można wiedzieć gdzie go oglądaliście ?? byłabym bardzo wdzięczna za odp :)

ocenił(a) serial na 9
mozetoja

Ja obejrzałam cały serial na oficjalnej stronie Anteny 3, ale niestety serwis już od jakiegoś czasu nie udostępnia wielu materiałów dla osób spoza terytorium Hiszpanii. Może ta strona Ci się przyda- http://www.series911.com/serie-hispania/
Warto obejrzeć ten serial, a trzyodcinkowy finał jest po prostu epicki :) Choć muszę przyznać, że na dobre wciągnęłam się dopiero w czasie oglądania drugiej serii.

MoSt88

a o czym to jest wgl serial?

Diretto

Ja czekam aż dobre duszyczki przetłumaczą. Same dobre rzeczy słyszę o tym serialu!

artagasamazis

A czy ktoś zajmuje się lub ma zamiar w najbliższym czasie wziąć się za tłumaczenie czy na razie jesteśmy na etapie "czekania, aż ktoś może kiedyś..."? :p

ocenił(a) serial na 9
anulka88

Jeśli znacie choc troche rosyjski, mozecie serial obejrzec vkontakte po zarejestrowaniu sie, jest tam wiekszosc popularnych seriali/filmow. Ja tak wlasnie robie. Sa tam wszystkie odcinki Hispani z rosyjskimi napisami.

Madzia_89

Jakoś średnio wyobrażam sobie hiszpański serial po rosyjsku... :D
Ale dzięki za info :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones