PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133968}

Hoży doktorzy

Scrubs
7,6 64 875
ocen
7,6 10 1 64875
7,4 5
ocen krytyków
Hoży doktorzy
powrót do forum serialu Hoży doktorzy

Super by było, gdyby Netflix dodał remaster Scrubs.
W końcu bardzo dobry serial.

Kto też by obejrzał powtórnie albo dopiero zaczął oglądać serial w lepszej jakości?

ocenił(a) serial na 9
AJT2k

Ja na pewno

wierzba44

Od 16.11.2020 na Amazone

tomo231

Skąd takie info? Przekopałem cały internet i nigdzie nie znalazłem takiej informacji

ntbn

https://www.youtube.com/watch?v=iT7_RtFiKbo&t=1453s 24:12 min.

tomo231

Jakoś sceptycznie podchodzę do tej informacji. Według ich wiedzy Amazon miał dodać 3 części Niezniszczalnych 1 listopada, a do tej pory ich nie ma na platformie. Chociaż chciałbym bardzo żeby akurat Scrubs dodali

ntbn

Należy test brać poprawkę na Amazona czy oby będzie w wersji PL

tomo231

heh, i nic nie ma... narobią ludziom smaka puszczając w internecie niesprawdzone info

ocenił(a) serial na 9
AJT2k

Na Netflix mozesz zapomnieć o tym serialu - było w nim sporo niepoprawnych politycznie żartów, więc nie ma szans, że netflix by to puścił, chyba, że w jakiejs mocno okrojonej wersji :)

ocenił(a) serial na 9
braindead138

Dobre spostrzeżenie. Jedynym jeszcze tolerowanym wyjściem jest żartowanie z białych i co ważne mężczyzn - tak zauważyłam. Niestety nastały chore czasy.

ocenił(a) serial na 9
AJT2k

tak, Netflix, w 2021, super pomysł xD pożegnaj się z seksistowskimi i rasistowskimi żartami, które stanowią dobre 30% mocy tego serialu xD

ocenił(a) serial na 9
AJT2k

Serial dostępny jest na Disney+, wiec netflix go raczej nie dostanie.

Muumin

Napisy czy lektor?

ocenił(a) serial na 7
McLlovin

jedno i drugie

ocenił(a) serial na 10
AJT2k

Niech Netflix nie rusza tej świętości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones