Homeland

2011 - 2020
7,9 69 tys. ocen
7,9 10 1 69306
7,5 22 krytyków
Homeland
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

ocenił(a) serial na 10

Wie ktoś co to było za nagrania z Saulem? Bo albo coś nie uważnie oglądałem, albo nie pamiętam żeby była jakaś mowa o tym?

Wie ktoś coś? I czy w ogóle będzie?

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Zazwyczaj kiedy ktoś mi poleci/sam znajdę serial i zacznę jego oglądanie to już po jednym, albo paru odcinkach jestem wciągnięty i oglądam cały serial. Niestety tutaj nawet nie pomogło obejrzenie prawie dwóch sezonów. Skończyłem na momencie, w którym córka głównego bohatera potrąciła razem z synem wiceprezydenta czy...

więcej

Cały serial traci niesamowicie na całym napięciu przez niekończące się rozterki agentki Mathisson... Ludzie dlaczego ktoś postanowił żeby ona tyle płakała to powinno być CIA a nie Dom Pomocy Społecznej. Serial Super Jednak takk jak w przypadku Prison Break Szon pierwszy swietny trzyma w napieciu extra aktorzy a dalej...

więcej
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

sezon, który nie miał zakończenia.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Ten, do którego przyszła naćpana i wzięła go za rudego.
Nie mogę skojarzyć, skąd go znam ;)

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

ocenił(a) serial na 8
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Co za serial to jakas masakra, po obejzeniu ciagiem jak ja wytrzymam do 10
odcinka !!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 6

Tragedia. Inaczej nie można jej i jej gry określić w tym serialu.
Sztucznie napompowana pseudo emocjonalna gra wyglądająca jak 10 latka, która ma zaparcie :/.
Już nawet gorzej niż nasza 'rodzima' Różyczka ;D