serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Homeland

2011 - 2020
55m
7,9 65 691
ocen
7,9 10 1 65691
7,0 13
ocen krytyków
Po ośmiu latach niewoli w Iraku sierżant korpusu piechoty morskiej powraca do Stanów Zjednoczonych jako bohater. Agentka CIA podejrzewa, że może on planować zamach terrorystyczny. Zobacz pełny opis
Homeland zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

Złoty Glob
Serial zdobył 5 nagród Złoty Glob, 32 inne nagrody oraz 97 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
Homeland
Spot nr 1 (sezon 7, polski)
Homeland
Zwiastun nr 1
Homeland
Klip nr 1
nr 1 (sezon 7, polski) 2018-09-03T14:11:53 https://fwcdn.pl/webv/76/48/47648/thumbnail.47648.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/158/595358/20180723_homeland7_premire_29th_july.vp9.1080p.webm

Po ataku na kryjówkę terrorystów w Iraku amerykańskim żołnierzom udaje się odbić jeńca wojennego, który zaginął przed 8 laty. Sierżant Nicholas Brody wraca do kraju jako bohater, jednak nie wszyscy w niego wierzą. Agentka CIA Carrie Mathison nie zważając na innych próbuje udowodnić, że uznany wcześniej za zmarłego żołnierz nie jest już tym samym człowiekiem który wyjechał na misję.

na podstawie
Alex Gansa (materiały do scenariusza, historia) / Gideon Raff (serial TV) ...więcej
studio
Cherry Pie Productions / Fox 21 / Keshet Broadcasting / więcej
tytuł oryg.
Homeland
inne tytuły
Pierwotnie w rolę Jessiki Brody miała wcielić Laura Fraser. Powstał nawet odcinek pilotażowy z jej udziałem. Ostatecznie została zastąpiona przez Morenę Baccarin, a sceny w których zagrała nakręcono od początku.
Halle Berry otrzymała propozycję zagrania Carrie, ale odrzuciła ofertę. Rolę ostatecznie zagrała Claire Danes.
Joan Allen odrzuciła rolę w 4. sezonie serialu, ponieważ miał on być kręcony w Afryce Południowej, a aktorka nie chciała przegapić pierwszego roku studiów córki.
Choć na rynku seriali obecnie mamy do czynienia z ogromną dominacją HBO – wystarczy wspomnieć takie tytuły jak: "Gra o tron" i "Zakazane imperium", to chyba żaden z nich nie jest równie kontrowersyjny i wciągający co "Homeland" – wyprodukowany przez konkurencyjne Showtime. "Homeland" to opowieść niezwykła, która już samym pilotem zdobywa... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Psuje film, jej zachowanie jest przesadne i nie pasujace do agentki CIA

Wczoraj obejrzałem ostatni odcinek 8 sezonu i łza się w oku zakręciła że to już koniec. Zakończenie piękne, ale chciałbym więcej.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Rewelacyjny!

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones