"Ray Donovan" i "Homeland" z kolejnymi sezonami

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Ray+Donovan%22+i+%22Homeland%22+z+kolejnymi+sezonami-118903
Flagowe seriale telewizji Showtime, czyli "Ray Donovan" i "Homeland", doczekają się kolejnych sezonów. Odpowiednio: piątego oraz siódmego i ósmego. 


Prace nad kolejnym sezonem przygód Raya Donovana ruszą w przyszłym roku. Piąta seria będzie liczyć 12 odcinków, ale nie wyznaczono jeszcze daty premiery. Z kolei "Homeland" może potrwać jeszcze dłużej niż pierwotnie zakładano i przekroczyć liczbę 8 sezonów - to jednak wciąż nieoficjalna informacja. 

Ray Donovan (Liev Schreiber) jest specjalistą w rozwiązywaniu problemów znanych i  bogatych mieszkańców Los Angeles. Wszystkie sprawy są, oczywiście,  ściśle poufne - ich ujawnienie mogłoby poważnie zaszkodzić krezusom.  Jednocześnie Ray musi radzić sobie z własnymi rodzinnymi kłopotami. Jego ojciec (Jon Voight) wychodzi z więzienia i chce się pojednać z synem.

Fabuła "Homeland" przenosi widzów w świat pełen tajemnic, intryg i spisków. Jego główną bohaterką jest agentka CIA Carrie Mathison, specjalistka od międzynarodowego terroryzmu. Wciela się w nią Claire Danes.   

 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones