serial antologia Oglądaj odcinki w dowolnej kolejności. W tym serialu każdy odcinek opowiada inną historię. Kolejność oglądania odcinków i sezonów nie ma znaczenia dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wątków.
serial antologia

Homemade

2020
9m
5,6 183
oceny
5,6 10 1 183
5,7 3
oceny krytyków
W czasie izolacji wymuszonej pandemią COVID-19 znani filmowcy z całego świata dają upust swojej kreatywności, tworząc kolekcję krótkich filmów z pogranicza gatunków. więcej mniej
Homemade zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Homemade
Zwiastun nr 1
nr 1 2020-06-24T12:43:07 https://fwcdn.pl/webv/41/48/54148/54148.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/76/856276/homemade___official_trailer___netflix.vp9.1080p.webm

"Homemade" to kolekcja krótkich filmów nakręconych przez znanych filmowców z całego świata. W czasie izolacji wymuszonej pandemią COVID-19 stworzyli osobiste, poruszające historie o życiu w kwarantannie. Producentami serii są należąca do Fremantle firma The Apartment Pictures i firma Fabula. "Homemade" to hołd złożony w obliczu globalnej"Homemade" to kolekcja krótkich filmów nakręconych przez znanych filmowców z całego świata. W czasie izolacji wymuszonej pandemią COVID-19 stworzyli osobiste, poruszające historie o życiu w kwarantannie. Producentami serii są należąca do Fremantle firma The Apartment Pictures i firma Fabula. "Homemade" to hołd złożony w obliczu globalnej pandemii kinematografii i kreatywności. Filmy nakręcono tylko z wykorzystaniem sprzętu, który twórcy mieli pod ręką. Opowiedziane w nich historie to zarówno intymne dzienniki z codziennego życia filmowców, jak i krótkie bajki z pogranicza gatunków, które przez lupę przyglądają się życiu różnych ludzi z różnych krajów w czasie kwarantanny.

na podstawie
Julio Rojas (pomysł)
dystrybucja
Netflix
studio
Fabula
tytuł oryg.
Homemade
inne tytuły
Zdjęcia do serialu nakręcono w Bejrucie (Liban), Berlinie (Niemcy), Clichy-sous-Bois, Montfermeil (Francja), Glasgow (Szkocja, Wielka Brytania), Lizbonie (Portugalia), Londynie (Anglia, Wielka Brytania), Los Angeles (Kalifornia, USA), Meksyku, San Sebastián del Oeste (Meksyk), Narze (Japonia), Nowym Jorku (Nowy Jork, USA), Rzymie (Włochy), Santiago (Chile) oraz stanie Vermont (USA).
Na razie nikt nie dodał wątku na forum . Spróbuj swoich sił i podziel się opinią. Możesz być pierwszy!
Dodaj wątek na forum

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones