PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167235}

Horoskop śmierci

Zodiaque
7,7 3 871
ocen
7,7 10 1 3871
Horoskop śmierci
powrót do forum serialu Horoskop śmierci

Mam pytanie. Czy ktos moze wie czy bedzie jeszcze III seria horoskopu smierci??? Bo na koniec ostatniego odcinka pokazano zdjęcie mathiasa i evy razem i z napisem: Do zobaczenia. Odpowiedzcie!!!!!

ziberka4

Pozwolę sobie przesłać fragment wywiadu z Husterem, po emisji 'Le maitre du Zodiaque':
-------
Francis Huster confirme... Il est déjà partant pour un "Zodiaque 3" si la chaîne le décide. Pour lui, une suite doit surprendre et ne pas décevoir et aujourd'hui, le comédien est enthousiaste. "C'est un vrai film d'action mis en scène par un réalisateur de très grand niveau", rajoute t-il...
----------

A teraz moja radosna :D wersja tłumaczenia. Mam nadzieję, że oddałam chociaż sens. Nie znam na tyle francuskiego. Będę wdzięczna za ewentualne poprawki:
----------
"Francis Huster potwierdza... Robione są przymiarki do Zodiaka 3, jeśli tylko stacja telewizyjna tak zadecyduje. Dla niego kontunuacja powinna zaskakiwać i nierozczarować, i na chwilę obecną aktor podchodzi do tego entuzjastycznie 'Jest to prowdziwy film akcji wypuszczony (zrealizowany) przez twórcę (realizatora) na bardzo wysokim poziomie' dodaje."
--------------------

Także, ta informacja jest raczej z pewnego źródła i można się spodziewać 3 serii. Ja się cieszę. Bo jest to jeden z lepszych (jeśli nie najlepszy serial), w moim mniemaniu, seriali. Nawet jeśli scenarzyści w 2 serii mieli małe potknięcia... :)

ziberka4

no wiec trzecia seria bedzie. gdy u nas skonczyla sie 2 seria oni juz pracowali nad 3 a scenariusz do tej seri ponoc byl juz od dawien dawna tyle ze nie bylo pewnosci czy zechca wyprodukowac 3 serie ale teraz to juz sa w trakcie

ocenił(a) serial na 10
Lady_Lara_Croft

Hej!! bardzo się ciesze, że jednak powstanie trzecia część i już nie moge się jej doczekać;) ale mi radoche zrobiłaś:D pozdrawiam:)

ziberka4

A TVP zapowiada powtórkę dwóch pierwszych części być może jeszcze w tym roku!:)

akuku

żartujesz!? Dobrze wiedzieć, bo ja pare odcinków przegapiłam.Jak czegoś się dowiesz bliżej na ten temat do daj mi znać na mojego meila belcia-1991@o2.pl

ocenił(a) serial na 10
Lady_Lara_Croft

Witam:)ja też poprosze o informacje jak będzie coś wiadomo kiedy mają być itp. mój adres to olakilianek@wp.pl Pozdrawiam:)

olakilianek

Informacja była gdzieś miesiąc temu w Teletygodniu, bardzo ogólnikowa więc to nic pewnego. Sama jestem zainteresowana, bo I część oglądałam dopiero od połowy:-( Jak będę wiedzieć o konkretach to na pewno się tym podzielę ze wszystkimi w tym temacie:)

akuku

Hejka :) Mi też możesz przesłać jak będziesz coś więcej wiedziała. Móje e-mail to kacha_fajna@vp.pl
P.S. Skąd masz te informacje?

akuku

Hejka :) Mi też możesz przesłać jak będziesz coś więcej wiedziała. Móje e-mail to kacha_fajna@vp.pl
P.S. Skąd masz te informacje?

ziberka4

3 seria nie spelnila oczekiwan i kilka innych powodów. wiecej informacji na http://hs1i2.blog.onet.pl/2,ID228161450,index.html

Shinri

ale moze ebdzie mimo wszystko..oby jeejjeejej ja chce 3 serie

Shinri

adres do informacji (patrz wyzej) juz nieaktualny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones