PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167235}

Horoskop śmierci

Zodiaque
7,7 3 871
ocen
7,7 10 1 3871
Horoskop śmierci
powrót do forum serialu Horoskop śmierci

Keller

ocenił(a) serial na 7

Ile tak właściwie Keller ma lat?? I czy to prawda, że w II serii ma być tylko 10 odcinków??!!

Mara

Keller-postac grana przez Hustera ma 50 lat. A sam aktor Francis Huster ma 59 (ur. 1947). 2 seria, tak jak 1 ma dziesiec odcinkow. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
gatecrasher

Wielki thx za odpowiedź Gatecrashe r!! Strasssznie szkoda, że tylko dziesięć odcinków jest!! I to w tym tygodniu chyba będą już dwa ostatnie, czy przed ostatnie!! Yhhhh!! Ja chce jeszcze!!

Mara

Niestety w tym tygodniu beda 2 ostatnie :( Szkoda! Ale mam nadzieje, ze TV pusci jeszcze raz 1 i 2 serie :) Juz dawno nie ogladalam rownie wciagajacego serialu. A co najwazniejsze, kreacje aktorskie przeszly moje najsmielsze oczekiwania. Jak sadzisz? A na ile lat twoim zdaniem wyglada Keller (Huster)? Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
gatecrasher

Wyglada strasznie staro i jest gruby, powinni go zmienic. Jako postac bardzo mnie wkurza, nie wiem czemu. Zawsze chcialam zeby Esther byla z Mathiasem-okazalo sie, ze jest jej bratem i przy okazji morderca, w 2 serii chcialam zeby byla z tym brunetem-okazal sie szajbusem. Ale mam wyczucie.

ocenił(a) serial na 7
gatecrasher

Nio tak, serial świetny!! Aż mi głupio, że 1 serii prawie nie oglądałam, tylko tak sporadycznie. Oby jeszcze kiedyś powtórzyli, to nadrobie ;) A Keller to mi tak jakoś wygląda właśnie na faceta koło 50, ale na pewno nie na te swoje "prawdziwe" 59!! ;) Pozdroffka!!

Mara

a widzieliscie jaką ten gościu (Huster) ma ładną żonę? :-)
No normalnie ładniejsza od Ester :-) Cristiana Réali - jej nazwisko w tym portalu znajdziecie

Mara

a widzieliscie jaką ten gościu (Huster) ma ładną żonę? :-)
No normalnie ładniejsza od Ester :-) Cristiana Réali - jej nazwisko w tym portalu znajdziecie

Mara

a widzieliscie jaką ten gościu (Huster) ma ładną żonę? :-)
No normalnie ładniejsza od Ester :-) Cristiana Réali - jej nazwisko w tym portalu znajdziecie

ocenił(a) serial na 7
chjena

Yhm, żonę ma rzeczywiście bardzo ładną ;) no i od niej tez jest "trochę" starszy. Widac facet lubi takie młode towarzystwo ;) Ehhh...

Mara

Między Husterem i jego żoną jest 18 lat różnicy. Ale fajnie razem wyglądają. Jak by na to nie patrzeć, to Francis jest przystojny i dobrze wygląda :D Dla mnie nie ma znaczenia różnica wieku, póki nie przeszkadza ona samym zainteresowanym...

gatecrasher

Christiana faktycznie śliczna! Różnica wieku kiedyś była prawie niedostrzegalna, bo Huster 10-15 lat temu wyglądał naprawdę młodo. Dopiero teraz czas go posunął. Ale on mu się nie daje pod każdym względem - nie wiem czy wiecie, ale ich córeczki mają tylko 8 i 3 latka!

akuku

jest coś jeszcze. na jednej ze stron o serialu przeczytalam że kreca 3 czesc w ktorej okaze sie ze keller jest synem tego faceta ktory sie zastrzelil na jeziorem . nie wiem czy to prawda ale zaciekawilo mnie to.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones