PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167235}

Horoskop śmierci

Zodiaque
7,7 3 871
ocen
7,7 10 1 3871
Horoskop śmierci
powrót do forum serialu Horoskop śmierci

znowu tajemnicze morderstwa jak w każdym francuzkim serialu.
Ten serial nie umywa sie do Zagubionych to jest dopiero klasyka. Horoskop smierci nie dorasta mu do piet

mlg_4

W ogóle jak można porównywać Horoskop śmierci do Lost?! To przecież dwa seriale różniace się pod każdym względem. Jeżeli nudzi Cię Horoskop śmierci i Dolmen to po co oglądałaś je? Jakby mi się nie podobał Horoskop śmierci to po obejrzeniu już pierwszego odcinka bym zrezygnował... Ty z kolei piszesz, że Ci się nie podobał, a jednak oglądałaś cały... więc o czymś to świadczy... między innymi o tym, że jednak wcale nie jest to taki beznadziejny serial. Poza tym kto Ci karze oglądać II część? Jak nie chcesz nie oglądaj i nie wypisuj głupot. Jeszcze jedno w Horoskopie aktorzy grają tak jak potrafią. Co do Lost (jestem miłośnikiem tego serialu) stwierdzam, że tam co poniektórzy aktorzy dopiero nie potrafią grać. Gusta są jednak różne i nie powinno się o nich pisać.

ocenił(a) serial na 10
georgeoff

mi bardzo sie Zodiaque podobał, ale w drugiej czesci juz nie bedzie tak tajemniczo... ale ciesze sie, bo poobalo mi sie I wiec mysle ze dobra bedzie II czesc tez

Amelia_13

Jak nie będzie tajemniczo, co to za głupoty??? Poobejrzeniu pierwszych odcinków jest nieźle. Naczytałaś się streszczeń i teraz piszesz p... Naucz się pisać po polsku chyba że do przedszkola chodzisz to mogę ci te błędy wybaczyć

MAG_12

No... dla Ameli nie jest juz tajemniczo... zapewne po intrze początkowym się skapneła kto jest mordercą ;)

mlg_4

A ja uważam że Horoskop Śmierci to super serial. Jak się komuś nie podoba to niech nie ogląda i już! Co do drugiej części to pierwsze dwa odcinki były bardzo tajemnicze:-) i oby tak dalej!;D

karolinka30

Według mnie serial jest rewelacyjny, a 2 część nie zawiodła, co prawda akcja jest pogmatwana i można pominąć niektóre rzeczy, ale dzięki temu chętnie obejrzę sobie za jakiś czas powtórkę.
Pozdrownienia dla innych fanów :)

trish_2

Muszę się uderzyć w wątłe piersi i przyznać, że wczorajsze odcinki były naprawdę dobre i trzymające w napięciu. Niestety, ostatnie obejrzę z dwutygodniowym opóźnieniem a już nie mogę się doczekać.

akuku

no to może Ja Ci już opowiem co będzie?
A na sam poczatek to keler oczywiście przezyje, bo i jak mogłby byc inaczej? jerdnak nie pozwoli aresztowc ester dla dobra śledztwa. Qauten się odnajdzie. A zodiakiem jest policjantka EVA, która jak się okaże jest siostrą ester i to ona właśnie zabiła swoją matkę wpuchając jej język do gardła. Serial skończy się tak że ester z kelerem beda razem w domu SaintAndre i mały Qauten przyniesie list z którym będzie zdjęcie evy z matiasem oraz sybbol zodiaku.... czyzby się szykowała trzecia wersja...?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones