PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620036}

House of Cards

8,3 169 814
ocen
8,3 10 1 169814
7,9 20
ocen krytyków
House of Cards
powrót do forum serialu House of Cards

Doug

ocenił(a) serial na 8

Wydaje mi sie ze nie jestem tutaj jedynym dla ktorego ulubiona postacia w tym filmie jest Doug :-)
Jego lojalnosc i oddanie nawet w najciezszych momentach to cos niezwyklego
Wydaje mi sie ze nie jest dostatecznie doceniany przez Franka (ktoremu zreszta tez kibicuje) :-)

ocenił(a) serial na 9
zackart

A dla mnie to wyjątkowo odrażający typ, choć jednocześnie jedna z najtragiczniejszych postaci. Może nawet najtragiczniejsza...
Nb. podejrzewam, ze jego imię Doug, pewnie od Douglas, nie jest przypadkowe... Brzmi jak "dog". Zapewne rottweiler ;)
Rottweiler odpowiednio wyszkolony może być absolutnie oddany swemu panu i zrobi wszystko na rozkaz, nawet kosztem swojego życia. Śmiertelnie niebezpieczny, gdy pan szkoli, żeby zabijać.
A taki właśnie jest nasz Doug! :)

ocenił(a) serial na 10
ira_fish_1

Od początku jego bohater mnie irytuje, wręcz go nienawidze... Sama jego twarz(sorry) mnie denerwuje, za to jego brat ktory go wspiera z tym wszystkim... wielkie pokłony !!! Mimo to jego gra, za to ze potrafi rak widzem pokierować, brawo!

ocenił(a) serial na 8
zackart

Nie, nie jestes. Bo jest nas przynajmniej dwoch:)
Lubie spokoj u Douga i teraz, startujac z trzecim sezonem, jest mi go zal.

mWo

Mi też było go żal, dopóki nie zabił...

ocenił(a) serial na 9
zackart

Obok FU to moja ulubiona postać. Jest niejednoznaczny. Niesamowicie psychologicznie rozrysowany. I to przenikanie się dwóch natur: z jednej strony dobra, jakaś ciepła, wzbudzająca sympatię. Z drugiej: prawie zimny morderca. Lojalny "żołnierz". Fantastyczna postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones