Obstawiam, że w nowym serialu będzie chociaż jeden gej w obsadzie głównej. A po drugie, pewnie z ojca zrobią Barneya, a główna bohaterka będzie dziewczyną nr 31 czy jakiś tam numer, nie pamiętam. Nie bez powodu nie powiedzieli o niej w finale ani słowa, poza sugerowaniem, że Barney cały czas z nią jest.
Po 2,5 roku zapowiedzi, serial otrzymał zielone światło.
Nie wiadomo, czy obsada pozostanie taka sama jak planowano, ale raczej tak, bo robienie kolejnych castingów tylko opóźniłoby prace nad serialem.
Póki co wiadomo, że będzie nosił tytuł "How I Met Your Father", a nie jak pierwotnie ustalono "How I Met Your Dad". W...
Z jednej strony bardzo mnie ciekawi, co zrobią z tym serialem, z drugiej strony mam tak wielką miłość do Teda, Marshalla, Barneya, Lily i Robin, nawet jeśli ostatnio serial się zepsuł, że wątpię, w to, że ktoś ich tak po prostu zastąpi. A najgorsze jest to, że to mogą być nieudane kopie naszej piątki.