serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
2005 - 2014
25m
8,0 198 596
ocen
8,0 10 1 198596
7,6 8
ocen krytyków
Historia pięciorga przyjaciół opowiedziana po latach z perspektywy jednego z nich – architekta Teda, który z wszelkich sił stara się znaleźć tę jedyną. więcej mniej
Jak poznałem waszą matkę zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył 10 nagród Emmy, 7 innych nagród oraz 64 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody

"How I Met Your Mother" to telewizyjny serial komediowy, opowiadający o (nie)szczęśliwych próbach "zdobycia" odpowiedniej narzeczonej przez Teda (Josh Radnor), głównego bohatera. Poznajemy go w momencie, kiedy jego najlepszy przyjaciel Marshall, student prawa (Jason Segal), postanawia oświadczyć się swojej narzeczonej, przedszkolance Lily"How I Met Your Mother" to telewizyjny serial komediowy, opowiadający o (nie)szczęśliwych próbach "zdobycia" odpowiedniej narzeczonej przez Teda (Josh Radnor), głównego bohatera. Poznajemy go w momencie, kiedy jego najlepszy przyjaciel Marshall, student prawa (Jason Segal), postanawia oświadczyć się swojej narzeczonej, przedszkolance Lily (Alyson Hannigan). Od tego momentu Ted nie przestaje myśleć o tym, że w końcu musi się ustatkować, musi znaleźć odpowiednią kobietę, swoją prawdziwą miłość. W poszukiwaniach tych nieustannie pomaga mu Barney (Neil Patrick Harris), bezczelny człowiek, mający obsesję na punkcie garniturów, który w każdej sytuacji widzi okoliczność sprzyjającą "wyrwaniu" jakiejś panny. W momencie kiedy Ted poznaje Robin (Cobie Smulders) sprawa się komplikuje. Nie ma on wątpliwości, że jest to miłość od pierwszego wejrzenia, jednakże, jak się później okazuje, los chce zupełnie inaczej.

studio
20th Century Fox Television / Bays Thomas Productions
tytuł oryg.
How I Met Your Mother
inne tytuły
H.I.M.Y.M (tytuł skrócony) USA
więcej
Rozważano obsadzenie Annette Bening w roli matki Robin.
Jennifer Love Hewitt odrzuciła rolę Robin Scherbatsky.
Scott Foley odrzucił rolę Teda Mosby'ego.
Nastały ponure czasy dla ludzkości i nie chodzi mi tu tylko o Palikota. Mam raczej na uwadze rozmaite klęski żywiołowe, takie jak filmy Uwe Bolla, czy – nigdy oficjalnie nie potwierdzone – Tajne Stowarzyszenie Bogatych Producentów Wykładających Pieniądze Na Nikomu Niepotrzebne Filmy. Jest jeszcze oczywiście "Saga Zmierzch", jednak uznaję to za tak... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Ten serial jest genialny.

ocenił(a) serial na 10

Jak ktoś znajdzie mi serial lepszy ode tego to dostanie ode mnie piątaka.
Uwaga! Proszę nawet się nie męczyć z szukaniem. Można co najwyżej znaleźć serial tak samo dobry, albo porównywalnie dobry, ale nigdy nie lepszy.
Dałem kiedyś temu serialowi ocenę 8/10 I dodałem do moich ulubionych. Jednak teraz mogę...

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.