3 odcinki
7,6 1 469
ocen
7,6 10 1469
383
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"type":"film","id":281739,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Hrabina+Cosel-1968-281739/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Hrabina Cosel
 • Polecam, bardzo dobra kreacja Mariusza Dmochowskiego jako Augusta II. Swoją drogą muszę przestudiować ten temat, nie wiedziałem, że z niego był taki "kobieciarz".

 • JUSTYNA3513_2 ocenił(a) ten serial na: 10

  felomon Bardzo piękny serial,ściągnęłam sobie z Youtube,nawet obejrzałam go już dwa razy i się nie popłakałam.

  Ja wyróżniam tutaj dwie role męskie,np:Ignacego Gogolewskiego jako barona Fryderyka Kyana,oraz śp.pana Stanisława Jasiukiewicza jako Rajmunda Zaklikę,bardzo dobrze zagrał swą rolę.Co prwda Dmochowski był dobry,ale niewiele brakowało mu do ideału.
  Z roli żeńskich, nie znam tych aktorek co grały w serialu,ale według mnie pani Barańska wszystkich skosiła.

 • felomon ponoć August II mial ok 300 dzieci (liczba, jak przyznaja historycy, przesadzona, ale o czymś świadczy) z czego tylko jedno z własna żoną ;)

 • JUSTYNA3513_2 ocenił(a) ten serial na: 10

  undula żartujesz!!!!,ale numer,ciekawe skąd historycy doliczyli się aż tak wielkiej liczby,normalnie szok.Poczekajcie podam odpowiedź tylko muszę je policzyć.

 • elninka ocenił(a) ten serial na: 8

  undula Polecam serię książek "Historia z alkowy" - tom 6 pt. Agust II, mocarz alkowy. Autorka również opisuje, że ten król miał ponad 300 dzieci i gdyby to była prawda to każdy z nas ma choć kroplę jego krwi ;)