PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39228}

Ich pięcioro

Party of Five
7,3 4 313
ocen
7,3 10 1 4313
Ich pięcioro
powrót do forum serialu Ich pięcioro

Pamietacie te czasy?

ocenił(a) serial na 10

Siadało sie przed telewizorem i oglądało sie ten bardzo ładny i pouczający serialik..
Teraz mi go brakuje.. Był tak.. ehh.. tyle problemów i rozczarowań miłosnych.. że wiele wątków z ich życia odnoszą sie do naszych :)
taki rzeczywisty ;)
Naprawde SZKODA że już go nei puszczają
OGLĄDNĘŁO BY SIE!

P.S. Do nie dawna nie wiedziałam że (nie skojarzyłam) że Matthew Fox grał w tym filmie (znany z "ZAGUBIONYCH")..

!!!!!!!!!!SERIAL WSPANIAŁY!!!!!!!!!!!!!!!

ktoś sie nie zgadza ;>??

Radmelka

ja sie zgadzam chetnie znowu bym poogladala ten serialik byl super!!!
W TV emituja jakies stare denne seriale mogliby ten puscic!!!!!!


P.S. tez bylam w szoku ze on tu gra nawet nie kojazylam jego buzki jak gral w lost!!!!

Radmelka

fajniusi byl a co do tego z zagubionych to tez nie kojarzylam szkoda ze juz nie leci w tv :/

ocenił(a) serial na 9
katarzyna433

A ja Matthew Foxa rozpoznałam już w pierwszym odcinku Lostów:)

ocenił(a) serial na 9
Radmelka

Cudny serial, czasów moich beztroskich nastu lat ..eh.....Mam nadzieje, że go jeszcze kiedyś puszczą!
Aż się zła w oku kręci!

ocenił(a) serial na 9
Malina_86

skoro tvp puszcza powtórki, to niech chociaż puszcza je z klasą, czyli niech wrócą dobre, zapomniane seriale,a chyba nikt się nie obrazi, a nie np 3 razy oglądać "na dobre i na złe"(1 emisja właściwa,2 powtórki) i złotopolskich"-bez obrazy dla fanów tych 2 seriali.

Radmelka

Aż się łezka zakręciła w oku. To były cudowne czasy, wracało się ze szkoły a w domu tv i seriale z lat 90. Teraz to wszystko inne, dzieci Neo...

ocenił(a) serial na 10
Radmelka

jeden z moich ulubionych seriali. lepszy nawet niż 90210 bo prawdziwszy

ocenił(a) serial na 7
wdsieniemiesci

serial o ile dobrze pamiętam leciał w TVP 2 na początku minionej dekady (lata 2001-2002)

Radmelka

Oj pamiętam! Leciał na Dwójce po 15, czyli wtedy, kiedy kończyły się lekcje. Obiad przed telewizorem! 'Asy z klasy', 'Roswell', 'Tajemnica Sagali' - to były czasy, dzieciaki też były wtedy inne. Jesteśmy szczęściarzami!

marzeni

Dokładnie!

taksido

Od dzisiaj jest na Netflixie z polskimi napisami - wszystkie 6 sezonów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones