serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Ich pięcioro

Party of Five
1994 - 2000
1h
7,3 4 320
ocen
7,3 10 1 4320
Pięcioro rodzeństwa zostaje osierocone, gdy rodzice giną podczas wypadku samochodowego. Z biegiem czasu zaczynają dostosowywać się do sytuacji i radzić sobie w codziennych sprawach. Zobacz pełny opis
Ich pięcioro zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył nagrodę Złoty Glob oraz 10 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Serial opowiada o losach rodzeństwa Salinger, którzy stracili rodziców w wypadku. Od tej pory najstarszy z rodzeństwa - Charlie musi zadbać o swoich braci i siostry. Razem starają się rozwiązywać problemy i razem cieszą się ze swoich sukcesów.

studio
Columbia Pictures Television / Keyser/Lippman Productions
tytuł oryg.
Party of Five
inne tytuły
Pierwotnie postać Sarah miała pojawić się w dziewięciu odcinkach. Producentom jednak spodobał się występ Jennifer Love Hewitt i zatrudniono ją do głównej obsady.
Początkowo Jerry O'Connell został zatrudniony jako Bailey Salinger, jednak zrezygnował na rzecz roli Quinna w "Sliders - Piąty wymiar".
Pierwotnie James Marsden wcielił się w postać Griffina Holbrooka, jednakże w drugim sezonie został zastąpiony przez Jeremy'ego Londona.
Lata 90. to okres nawałnicy seriali obyczajowo-familijno-komediowych. Ile w tym czasie wypromowano gwiazd, tylko Bóg potrafi zliczyć. "Ich Pięcioro" zalicza się do jednej z najlepszych produkcji. Podbiło pół świata, ale zdobyło nie za wiele nagród jak na 6 lat pracy. Pięcioro sierot - Charlie, Bailey, Julia, Claudia i mały Owen przedstawiają: "Jak... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Wszystkie sezony, z polskimi napisami, dostępne są aktualnie na Netflixie :)

pamiętam to dobrze, że zamiast się uczyć siadałam przed telewizorem i oglądałam , godzina 16.00 była zarezerwowana, ahh to były czasy... szkoda że już nie kręcą podobnych seriali

Pamietacie te czasy?

ocenił(a) serial na 10

Siadało sie przed telewizorem i oglądało sie ten bardzo ładny i pouczający serialik..
Teraz mi go brakuje.. Był tak.. ehh.. tyle problemów i rozczarowań miłosnych.. że wiele wątków z ich życia odnoszą sie do naszych :)
taki rzeczywisty ;)
Naprawde SZKODA że już go nei puszczają
OGLĄDNĘŁO BY SIE!

P.S. Do nie...

Chciałabym zeby ten serial znow emitowali:) KUrde może zrobimy coś żeby znowu leciał??

Przez pewien czas mieliśmy serialową blondynkę - chyba o imieniu Jill - która była związana z Bailey'em.
Jak ona się naprawdę nazywa?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones