serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Iluminacja

Enlightened
2011 - 2013
28 min.
6,8 1 641
ocen
6,8 10 1 1641
Perypetie kobiety po przejściach, która powraca z kliniki dla uzależnionych i postanawia zmienić swoje życie. Chce również nieść pomoc innym ludziom. więcej mniej
Iluminacja zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Stworzony przez Mike'a White'a nowy serial HBO z Laurą Dern w roli pięknej Amy, kobiety, która próbuje odbudować swoje życie.  Amy (Laura Dern) pracuje w korporacji z branży kosmetycznej. Właśnie wróciła do biura po kilkumiesięcznej przerwie, którą spędziła w ośrodku odnowy na Hawajach. Pojechała tam, by poradzić sobie z załamaniemStworzony przez Mike'a White'a nowy serial HBO z Laurą Dern w roli pięknej Amy, kobiety, która próbuje odbudować swoje życie.  Amy (Laura Dern) pracuje w korporacji z branży kosmetycznej. Właśnie wróciła do biura po kilkumiesięcznej przerwie, którą spędziła w ośrodku odnowy na Hawajach. Pojechała tam, by poradzić sobie z załamaniem nerwowym spowodowanym zarówno frustracją w pracy, jak i nieudanym życiem osobistym. Kilka miesięcy na Hawajach pozwoliło jej wrócić do równowagi. Bogatsza o nowe doświadczenia i techniki, które poznała w ośrodku, Amy pragnie zmienić swoje życie – lepiej wykonywać pracę i zrozumieć swoich współpracowników, znaleźć płaszczyznę porozumienia z matką (Diane Ladd) oraz pomóc byłemu mężowy (Luke Wilson). Amy jest zdeterminowana, by nie zgubić się na nowo.

dystrybucja
HBO
studio
HBO Entertainment (współudział) / Rip Cord Productions
tytuł oryg.
Enlightened
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Serial że tak powiem życiowy. Aktorzy nie są piękni, charakterologicznie i moralnie nie są czarno-
  biali, nie posiadają cech z którymi się identyfikujemy albo które nas ekscytują, szczerze mówiąc
  większość postaci mnie irytuje. Po wymęczeniu ostatnich odcinków uważam, że pod płaszczem...

 • Mnie się bardzo podoba, w końcu mam co oglądać przy prasowaniu. Poza tym cieszę się że już nie pracuję w korporacji, i mam nadzieję już nigdy tam nie pracować.

  9
  • re:mini.scencje

   Westernik ocenił(a) serial na 7

   zwana życiowa dupokopaczka.. poczciwa laura dern próbuje kochać wszystkich (są przebłyski) zanim w końcu pojmie, iż kochać bliźniego swego znaczy np. zostawić go w spokoju, w pokoju i samego..

  • Bardzo lubię ten serial, porusza tematykę przemiany a przy tym jest zrobiony lekko, z dystansem i z
   humorem. W głównej bohaterce uwielbiam to, że jej zainteresowania z jednej strony wydają mi się
   dziwaczne (naprawianie świata itp), potrafi być w tym irytująco naiwna a z drugiej strony nie...

  • Bardzo dobry 

   mmmmz ocenił(a) serial na 8

   Trochę niedoceniany serial. Nie jest to na pewno dzieło wybitne w stylu Gry o tron czy Rodziny Borgiów, gdzie akcja toczy się szybko, jednak serial ma coś w sobie; bywa trochę nostalgiczny, trochę słodko-gorzki, trochę śmieszny, poza tym jest dobrze zrealizowany - świetny podkład muzyczny, choć bardzo...