PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799784}

Insatiable

6,0 16 270
ocen
6,0 10 1 16270
Insatiable
powrót do forum serialu Insatiable

UWAGA SPOILERY!

Sezon drugi jeszcze bardziej zakręcony niż pierwszy. Świetny, prześmiewczy i czarny humor - coś, co uwielbiam. Im bliżej końca, tym mniej wątków pobocznych w stylu kto z kim kręci, za to więcej morderstw. I na koniec wisienka na torcie - Patty Bladell jako żeńska wersja Dextera Morgana!
Swoją drogą Regina jest gorsza niż Patty - morderstwa "niewinnych" missek (piszę w cudzysłowiu niewinne, bo każda z nich była bardzo wredna i samolubna i niemal zasłużyła na taki los) żeby wrobić najgorszego wroga. Patty mimo wszystko zabijała albo w samoobronie (Stella Rose chciała się jej pozbyć i to kilkukrotnie) albo żeby ochronić kogoś innego (Magnolia, mama Patty) i zwykle kiedy nie miała innego wyjścia. Regina wszystko zaplanowała z zimną krwią, nie zapomniała nawet o podrzuceniu dowodów z miejsc zbrodni. W ogóle niezła z niej kryminalistka, w drugim sezonie poznajemy historię tego, jak "adoptowała" Dixie i za co tak bardzo nienawidzi Boba.

Nie rozumiem czemu wszystkie wątki tu na forum skupiają się na tym, że Patty była gruba i schudła, przecież zupełnie nie o to w tym serialu chodzi. To jest po prostu czarna komedia, stąd te wszystkie głupie, groteskowe, a czasem nawet obrzydliwe sceny - to wszystko musi być przerysowane. Drugi sezon bardzo mi przypomina taki stary film z Kathleen Turner - W czym mamy problem? Świetna rozrywka na wieczór, prosta i nieskomplikowana.

ocenił(a) serial na 8
Ceres_Sophia

Zgadzam się, a serial jest świetną rozrywką. Za mało mamy takich szalonych produkcji.

Ceres_Sophia

Zgadzam się calkowicie. Właśnie skończyłem.

ocenił(a) serial na 6
Ceres_Sophia

A za co w końcu nienawidzi Boba, bo pamiętam finałowa kłótnie ale w sumie umknęło mi za co ona go tak nienawidzi.

P.s. zamknęli praktycznie wszystkie wątki, ale jeden dość istotny zostawili otwarty. Psiapsi Party, jak się wszystkiego dowiedziała to prawie na zawał zeszła wyszła odetchnąć i nie pokazali co z nią dalej... A ona taka prawilba itp więc na pewno będzie chciała poopowiadać o tym policji... Ciekawe czy zrobią kontynuację i jak ten wątek zamkną

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones