PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112970}

Inspektor Eddie

Keen Eddie
7,9 1 642
oceny
7,9 10 1 1642
Inspektor Eddie
powrót do forum serialu Inspektor Eddie

Ktoś wie coś na ten temat? Cancel czy co? To miał być cały sezon i nie dostał drugiego, czy urwali po 13 i dalej nie kręcili? Serial obecnie ciężki do znalezienia (mało seedów), ale zapewniam, że warto go obejrzeć. Na obecną chwilę nie ma żadnych podkreślam żadnych napisów do serialu. Dopiero po drugim odcinku zacząłem przyzwyczajać się do brytyjskiej wymowy :P

ocenił(a) serial na 10
gagarin77

Z jednej strony też mi żal, że nie ma drugiego sezonu, ale po głębszym namyśle, jak to bywa z większością seriali z każdą serią, każdy serial traci na swoim charakterze, i dlatego się bym o to bał. Wolę mieć jeden świetny sezon i koniec, niż jeden dobry, a reszta kiepska jadąca na popularności i dopracowaniu 1'szego sezonu ;>

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
clericuzio

THX. Sam nie mam większych problemów z angielskim (brytyjską wymowę jak już pisałem powyżej udało mi się w końcu załapać), ale chcę pokazać serial siostrze której pewnie nie będzie się chciało oglądać w tym języku - pomimo, że też zna angielski :P dzięki raz jeszcze :)

gagarin77

Inspektor Eddie będzie ponownie emitowany na kanale Comedy Central (pierwszy odcinek dzisiaj o 3:10). Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na temat serialu i wysokiej średniej na IMDb, zabiorę się za oglądanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones