PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38203}
6,6 21 746
ocen
6,6 10 1 21746
7,3 3
oceny krytyków
JAG Wojskowe Biuro Śledcze
powrót do forum serialu JAG - Wojskowe Biuro Śledcze

Skończył się JAG, więc na osłodę zaczęłam oglądać "Krok od domu", żeby sobie na mojego ulubionego aktora - DJE - popatrzyć. I tu szok. Od czasów nagrania 8 serii JAGa (2002) do "Krok od domu" (2005 lub 2006) minęły 3-4 lata a to całkiem inny człowiek. Ledwie go poznałam. Rozumiem, że kazdy człowiek się starzeje, wiem to , bo jestem, mniej więcej, z tego samego pokolenia co DJE, ale tu się zaniepokoiłam. Pił? Chorował? Może ktoś czytał coś na anglojęzycznych stronach, bo chciałabym wierzyć, że wszystko z nim OK. Będę wdzięczna za informacje.

ocenił(a) serial na 8
tes121

Nie oglądam go co prawda w serialu "Krok od domu", ale nie sądzę, żeby pił i chorował :) Myślę, że powód tkwi w dłuższych włosach (na które nie mógł sobie pozwolić w JAG-u, bo grał wojskowego) i zwiększonej masie ciała (dla JAG-a utrzymywał się w dobrej kondycji, choć już w 10 sezonie wyglądał bardzo mięsiście - przy czym nie jestem pewna czy to był tłuszczyk, bo on wtedy startował nawet w jakichś bardzo trudnych zawodach triatlonowych, więc musiał być w dobrej formie, ale przybyło mu mnóstwo mięśni i wyglądał jak napakowany kark). Poza tym facet ma już 50-kę, więc nie wygląda chyba i tak najgorzej, jak na swój wiek.

tes121

Jasne, dzięki za odpowiedź. W sumie może wyglądać jak chce, każdy się kiedyś zestarzeje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones