PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38203}
6,6 21 746
ocen
6,6 10 1 21746
7,3 3
oceny krytyków
JAG Wojskowe Biuro Śledcze
powrót do forum serialu JAG - Wojskowe Biuro Śledcze

no tak

ocenił(a) serial na 6

seriale sensacyjne i sądowe są na topie więc cemu by tego nie połączyć , ally mcbill (czyjak to się pisze) w mundurze:) i z pistoletem

ocenił(a) serial na 9
Lem_On_i_Ada

bez porównania
Jak tu porównywać Ally McBeal do tego serialu. Ally to może mu buty czyścić. JAG, to chyba jeden z najlepszych seriali sensacyjno-wojskowych. Klimat tego serialu jest świetny, a problematyka ciekawa.

użytkownik usunięty
Mistyfikacja

Zgoda
Zgadzam się w zupełności...JAG to jeden z najlepszych seriali jaki znam. Świetnie zrobiony, niezłe wątki, całkiem nieźli aktorzy i aktorki (pod każdym względem) a ponadto głowną bohaterką nie jest przygłupawa blondyna, której biust nie mieści się w drzwiach...o mózgu nie wspominam bo ten pewnie nie zmieściłby się nawet w dziurce od klucza...
Pozdrawiam

użytkownik usunięty

zgoda!!!
Uwielbiam ten serial:) Akcja jest ciekawa, wciągajjąca, no i na głównego bohatera miło popatrzeć;)

użytkownik usunięty
Lem_On_i_Ada

Porównywać JAG z Ally to jakby porównywać Mercedesa z Maluchem. JAG to najlepszy serial jaki widziałam.

Również popieram, jeden w lepszych seriali "sesnacyjnych" :) Cudzysłów dlatego iż nie jest on czysto-sensacyjny, ma troszkę z komedii, duuużo tematyki militarnej (no w końcu się na tym opiera :D), ale też troche obyczajowości.
No i jak w każdym serialu jest para bohaterów, którzych większość chciałaby zobaczyć razem, a oni się zejść nie mogą :)
Pozdrawiam fanów JAGa :)

Lem_On_i_Ada

W pełni popieram! To wybitny serial. To co mnie martwi to ciągłe powtórki serii. Oczywiście wspaniale się je ogląda ale człowieka aż korci aby dowiedzieć się co dalej. Ostatnia seria skończyła się w momencie gdy Bud Roberts nadepną na minę. Chciałby wiedzieć czy przeżył bo polubiłam go na równi z Meg i Harmem. On wydaję mi się najbardziej ludzki z wszystkich bohaterów serialu. Obawiam się jednak że telewizja polka zafunduje mi kolejną powtórkę. Serdecznie podrawiam fanów serialu.

użytkownik usunięty
Bodzia

Bud Przeżył ma protezę nogi i po raz kolejny zostal ojcem :)

ocenił(a) serial na 8

Ja najbardziej cenilem pierwsze odcinki.Jeszcze nawet przed pojawieniem sie Kasi Bell.Wtedy bylo duzo wiecej w sądzie a mniej sensacji.Jakos mi to wtedy bardziej podchodzilo.

Radzivill

A przed 'Kasią' :D Bell to taka blondyna chyba była nie? :D Ale z nią to tylko kilka odcinkow było z tego co pamietam...
Ech szkoda ze polsat nie puscil od poczatku tylko od bodaj 38 odcinka x_X o_O

Your_Worship

wczoraj byl fajny odcinek o tych terrorystach z Kuby. Co prawda on już kiedyś był, pamiętam to ale i tak fajnie obejrzeć. A od września to by mogłi dać na jedynce w piątki o 15.10 tak jak kiedyś, ale nie oni wolą mode na sukces puszczać....

natalia_

Lubi ten serial i odcinek o kubańskich ,,rewolucjonistach" rzeczywiście był fajny ! NAtomiast ten wcześniejszy o prześladowcy pani major był strasznie kiczowaty ! Co wy o tym sądzicie ?

ocenił(a) serial na 8
D23

Ten "kiczowaty" odcinek należy do klasyki serialu :)

Aga_darkside

Ja odpowiadam na pierwszy post: JAG to nie jest Ally w mundurze. JAG to JAG. A poza tym to JAG był już w 1995 roku a Ally dopiero w 1997, więc to najwyżej o tym drugim serialu możesz powiedzieć JAG bez munurów...

Aga_darkside

Do klasyki, serio? Nigdy by mi to do głowy nie przyszło...policjant , który dostaje świra na punkcie pani major, toż to żałosne. Tym bardziej ,ze to był taki miły staruszek. ;)

D23

Bardzo lubię ten serial i jest mi na prawde żal, że TVP 1 nadaje nowe odcinki o takiej godzinie, że raczej mało kto je wtedy może oglądać. Szkoda. Pozdrowienia dla wszystkich fanów!

aniazsk

po prostu dobrze się go ogląda. Jeżeli ktoś lubi kino rodzaju "Sekcja 8." to JAG jest w porównaniu z tym filmem dość śmieszny. Mimo wszystko JAG jest jednym z lepszych seriali, jeżeli już seriale można nazwać "dobrymi".
Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones