PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38203}
6,6 21 746
ocen
6,6 10 1 21746
7,3 3
oceny krytyków
JAG Wojskowe Biuro Śledcze
powrót do forum serialu JAG - Wojskowe Biuro Śledcze

JAG oglądałam dość dawno temu i nie pamiętam czy było wyjaśnione kto jest
ojcem dziecka Singer? za odp. dziękuję.

bluehalszka18

co ja pamiętam to Singer zginie w niewyjaśnionych okolicznościach ale nie jestem pewny

bluehalszka18

Ojcem jest przyszywany brat Rabba- rosjanin Siergiej.

Aghnessa

To nie jest przyszywany brat tylko przyrodni brat Harmona. Siergiej i Harmon mają tego samego ojca więc są przyrodnimi braćmi.

lulata

ojciec dziecka jest nieznany .... Singer leciała do niego ale nie dotarła

bluehalszka18

Ojciem dziecka Singer był ten koleś z Pentagonu, taki w okularach, który chciał pogrążyć najpier Mac a później cale biuro JAG.. nie pamiętam jak się nazywal w filmie :| taki starszy :D a że miał żonę nie chciał żeby Singer urodziła to dziecko i ją zabił..

ocenił(a) serial na 10
JAGomanka

Zabił ją, ale pod koniec odcinka mówią mu, że on nie był ojcem dziecka i nie był nim także brat Rabba. Ojciec jest nie znany.

ocenił(a) serial na 8
Kredka_91

Kredka_91 ma rację! Nie dowiedzieliśmy się, kto był ojcem dziecka Singer. [Swoją drogą, droga Kredko;), czy Ty się czasem kiedyś nie udzielałaś na bardzo fajnym forum poświęconym JAG - teraz już chyba zamkniętym? Chyba używałaś nawet tego samego nicka.]

ocenił(a) serial na 10
wojcieska

Drogi Wojcieska :) Tak udzielałam się, na tym forum. Tamto nie istnieje, ale powstało nowe :D.

ocenił(a) serial na 10
wojcieska

Drogi Wojcieska :) Tak udzielałam się, na tym forum. Tamto nie istnieje, ale powstało nowe :D. A Twojego nicku nie kojarzę...

ocenił(a) serial na 8
Kredka_91

Sprawa nr 1 - podasz linka do nowego?
Sprawa nr 2 - nie pamiętam dokładnie, bo zaprzestałam działalność tam w 2005 roku, ale chyba tajniaczyłam się pod nickiem "dziunia"

ocenił(a) serial na 10
wojcieska

http://www.jag.aaf.pl/ dopiero niedawno na nią się natknęłam... napisali o niej w księdze gości na http://www.fairwinds.cba.pl/ ,a ja nigdy na nie nie wchodzę ;]. A ten nic chyba z skądś kojarzę :P

ocenił(a) serial na 8
Kredka_91

Ja to forum wynalazłam dzisiaj rano sama i przeprowadziłam proces rejestracji, ale jeszcze nie mogę wchodzić na forum, bo jak mnie poinformowano mailowo moje konto "musi zostać najpierw aktywowane przez administratora". A z tamtego forum pamiętam jeszcze KOSĘ :)

ocenił(a) serial na 10
wojcieska

eeee, chyba nie... to już było tak dawno :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones