PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780756}

Jack Ryan

7,4 10 698
ocen
7,4 10 1 10698
7,7 3
oceny krytyków
Jack Ryan
powrót do forum serialu Jack Ryan

2 sezon .

ocenił(a) serial na 8

Kto za 2 sezonem ? 1 moim skromnym zdaniem genialny , mam nadzieję że go nie wykasuja bo ogląda się super .

ocenił(a) serial na 7
Horus_filmweb

"Tom Clancy's Jack Ryan" z 2. sezonem. Serial z Johnem Krasinskim w roli głównej zadebiutuje dopiero 31 sierpnia, ale Amazon już teraz zamówił 2. sezon. W 8-odcinkowej kontynuacji Jack Ryan skonfrontuje się z niebezpiecznym reżimem w Ameryce Południowej. Produkcja ruszy latem. Źródło: serialowa

ocenił(a) serial na 8
e_modrzew

Dzięki za info ale pierwszy sezon mam cały za sobą , polecam fajny .

ocenił(a) serial na 9
Horus_filmweb

Potwierdzam, genialne. Obejrzałem całość przez weekend. Liczę że drugi sezon utrzyma poziom pierwszego bo świetnie się to oglądało.

ocenił(a) serial na 9
rafal12322

Miłe zaskoczenie, serial fenomenalny, jeszcze nie dokończyłem oglądać, ale już widać, że to wysokobudżetowa produkcja, zrobiona z rozmachem, stąd pewnie tylko 8 odcinków, ale za to nie ma nudy, rozrywka w czystej postaci, ogląda się jak długi film akcji- brawo amazon.

ocenił(a) serial na 8
sheldon_cooper73

Ja jeszcze czekam jesienią na jeden serial tylko Polski na podstawie powieści Nielegalni Vincenta V. Sewerskiego . To tak poza tematem . Myślę że Canal + tego nie zjebie .

sheldon_cooper73

Może wysokobudżetowa, ale scenariusz strasznie naciągany i przez to serial sporo traci moim zdaniem.

ocenił(a) serial na 10
Horus_filmweb

Wg Ciebie ten serial jest genialny i oceniasz go tylko na 8/10? Sezon pierwszy udany i o dziwo nie rozciągnięty na 20 odcinków tak jak to amerykańce lubią. Trzyma od pierwszego odcinka do ostatniego . Łatwo oglądnąć w dwa dni :) polecam każdemu.

ocenił(a) serial na 8
peliniusz

Jest genialny wystarczy 8 / 10 , nie wpadajmy w szaleństwo 10 / 10 to już naprawdę trzeba zasłużyć

ocenił(a) serial na 8
Horus_filmweb

1 całkiem fajny.Aktor o swojsko brzmiącym nazwisku też się spisał:). Czekam na kolejny sezon

ocenił(a) serial na 7
Horus_filmweb

Oczekuję akcji na łodzi podwodnej:)! - oczywiście w wersji uwspółcześnionej polowania na Czerwony Październik:).

Horus_filmweb

Zapowiedź drugiego sezonu!
https://www.youtube.com/watch?v=II06Vwx5Jc4
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Falkor1

Pełen zwiastun!
https://www.youtube.com/watch?v=Un2zXkM-03U

ocenił(a) serial na 8
Falkor1

Widziałem,1 listopada rusza.

ocenił(a) serial na 6
Horus_filmweb

Do genialności to mu dużo brakuje,choć do 5-go odcinka est całkiem spoko.Drażni wątek miłosny(pomijając zbieg okoliczności ich znajomości)no i wybór obsadowy a szczególnie Kosiński,który słabo się sprawdził,taki ugrzeczniony,świętoszkowaty żołnierzyk,ciągle ze zmarszczonym czołem,chyba w kazdej scenie.Podsumowując,ten serial nawet nie dorasta najsłabszym sezonom Homeland,gdzie wszystko było na wyższym poziomie.

ocenił(a) serial na 8
aronn

Wiesz że postacie są na podstawie książek Toma Clancy ?

ocenił(a) serial na 6
Horus_filmweb

Ok,ale zagrane slobo,chodzi mi o Kosinskiego i ta jego dziewczyne.

ocenił(a) serial na 8
aronn

Cathy ( tej lekarki ) czyli jego przyszłej żony matki trójki dzieci oraz dwukrotnej pierwszej damy USA w sezonie drugim nie ma. Mam na myśli książkową wersje Jacka bo on w przyszłości będzie szefem CIA a także dwukrotnym prezydentem USA oraz założycielem.

ocenił(a) serial na 6
Horus_filmweb

Ogladalem pierwszy odcinek i wyglada to lepiej,jest czolowka i Kosinski lepiej wystylizowany.

ocenił(a) serial na 6
Horus_filmweb

Już jest nowy sezon na amazonie!

ocenił(a) serial na 8
dezertx

Cały jak poprzednio czy tylko narazie pierwszy odcinek ?

ocenił(a) serial na 6
Horus_filmweb

cały i to z lektorem!

ocenił(a) serial na 8
dezertx

Na zalukaj i VodGo.pl też jest ale narazie nie da się oglądać tak wolno idzie.

ocenił(a) serial na 6
Horus_filmweb

ja właśnie skończyłem S2 i jest dużo słabiej. Pierwszy sezon łyknąłem na dwa razy, a drugi ledwo wymęczyłem :/
https://www.filmweb.pl/serial/Jack+Ryan-2018-780756/discussion/Moje+plusy+i+minu sy+odnośnie+drugiego+%5Bniestety+słabszego%5D+sezonu,3121808

ocenił(a) serial na 6
dezertx

Dokładnie!2 sezon mimo,ze zapowiada się ciekawiej czyli lepsza czołówka,stylizacja Ryana to logiki nie ma za grosz,jestem w połowie i ciężko bedzie mi go przemęczyć.Śmiać mi sie chce jak ktos pisze,ze genialny :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones