PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 476
ocen
8,0 10 1 199476
6,4 12
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

W wejsciowce do serialu pojawia sie dziwczyna z kieliszkiem, ale na serio nie jestem w 100% pewnien ktora to z dziwczyn.
http://www.youtube.com/watch?v=ZPvhZYYF298
sekunda 8.

mdsn


Może ja mam schizy, ale może mamy do czynienia z matką, którą mieliśmy przed nosem na 0,5 sek w każdym odcinku. (+twierdze, że sezon 3 e12 "No Tommorows" dziewczyna która zamawia w barze na nazwisko które później Ted i Barney podłapują, to jest ona.- Narrator (Ted) mówi, że była w tym barze matka, ale tam jej nie poznał (meet w angielskim- przedstwic sie itd, nie zobaczyc)- teoria spiskowa pasuje idealnie.

użytkownik usunięty
mdsn

Intro HIMYM? 8 sekunda? Dziewczyna z kieliszkiem? To jest Robin.

ocenił(a) serial na 9
mdsn

nie, to raczej nie jest matka

ocenił(a) serial na 9
mdsn

7 sezonów a ty nie potrafisz rozpoznać Robin? :D

pumpernikiel_2

jestem dopiero na poczatku 4, i jesli to robin, to bardzo wyszla nie podobna do siebie, zrowcice uwage na kszatlt oczu i brwi, choc pewnie macie racje i ejst to wina znieksztaucenie dziwnej perspektywy zdjecia, stad moje watpliwosci, musi

mdsn

seriously? facepalm...

tolerancja91

twoj post az tryska tolerancja, tolerancjo 91 ;)

mdsn

nawet najbardziej tolerancyjny człowiek wymięka przy konieczności tolerancji bezmyślności :P co do samego zdjęcia, to zostało przecież wykonane już przy 1. edycji, więc nie wiem, co tu ma do rzeczy, na jakim etapie serialu jesteś, żeby nie rozpoznać Robin - chociaż mi z początku przypominała jennifer connelly w niektórych scenach :P a ta czołówka też jakoś mocno nie jest przerobiona w photoshopie :P swoją drogą, Robin ładnie tam wtedy wyglądała, teraz to ją próbują chyba za wszelką cenę obrzydzić zarówno Tedowi, jak i Barneyowi :P

tolerancja91

Oj tam, oj tam. Widziałem w tym serwisie większe debilizmy wypisane. Każdy człowiek rozpoznaje ludzi w inny sposób- kształt głowy, sekcja oczu itd. dla mnie właśnie jest to sekcja oczu, więc łatwo rozpoznaję ludzi w kostiumach i charakteryzacji, jeśli widać im tę część twarzy nie zmienioną inni odwrotnie, i zwyczajnie na tych zdjęciach użyto obiektywu który nie koryguje kulistości soczewki z bliskiej odległości- widzimy ludzi jak w odbiciu kuli a nie płaskiego lustra, stąd moja niepewność. Poza tym jestem sobie w stanie wyobrazić, że matka została już ustalona na początku serialu i pod koniec gdy zostanie ujawniona poleci seria ujęć gdzie pojawiała się gdzieś w tle, nie zauważana przez widza- to jest trochę w duchu tego serialu.

ocenił(a) serial na 9
mdsn

gdzieś przeczytałam, że jeszcze chyba nie było kastingów na "matkę"

użytkownik usunięty
mdsn

tez sie zastanawialem czy to jest Robin, bo wcale nie jest podobna do siebie na tym zdjeciu;)

ocenił(a) serial na 6
mdsn

Mnie bardziej intryguje ten blondasek w 7 sekundzie. Wiem, wiem - to Barney, ale zupełnie nie wygląda jak on.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones