PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 476
ocen
8,0 10 1 199476
6,4 12
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Czy kiedykolwiek ten film sie skonczy i poznamy ta kobiete ? Ile jest przewidzianych serii ?

użytkownik usunięty
Donatellooo

to nie film, tylko serial, 8 sezon będzie ostatnim...

ocenił(a) serial na 9

mam nadzieje...

ocenił(a) serial na 7
Donatellooo

Ted pozna matkę na koniec tej serii, albo w następnej. Cierpliwości, już niedługo;)

ocenił(a) serial na 7
_malena_

o nie! :(

użytkownik usunięty
Donatellooo

(Spoiler) Po dzisiejszym odcinku wiadomo, że w 2015 Ted będzie miał już córkę, więc zakładam, że matkę pozna w jeszcze w tym sezonie - rok od poznania do ciąży to chyba ciut za mało.

ocenił(a) serial na 9

Na pewno jej nie pozna, już po pierwszym odcinku było wiadomo, że ostatnią sceną tego sezonu, bedzie to jak Ted będzie rozmawial z panną mlodą (przyszła panną Stinson). Taki sam byl schemat poprzedniego sezonu, w pierwszym odcinku sezonu dowiadujemy się że Ted pozna matke na slubie, ale nie wiadomo czyim, w ostatnim odcinku dowiadujemy sie że to Barneya. W tym sezonie na początku mamy gadkę "czy na pewno wybrałem dobry krawat", a Lily przychodzi i mówi, że Panna młoda wzywa Teda, więc oczywiste, ze sezon zakończy się tym plot twistem kiedy poznajemy panne młodą. W najlepszym wypadku, będziemy mieli jeszcze jeną scenę. Ted po rozmowie z panną młoda wychodzi na zewnątrz, zaczyna padać i podchodzi do niego dziewczyna z żółtą parasolką i zasłania przed deszczem, oczywiście widzimy ją tylko z tyłu. i koniec sezonu

użytkownik usunięty
grinshnak

Ah, nie twierdzę że my ją poznamy - myślę, że Tedowi się uda.

użytkownik usunięty
Donatellooo

oby w tej seri bo mam już dość oczekiwania hehe :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones