PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
48 171
chce zobaczyć
6,2 13
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Robin nie będzie żoną Teda

użytkownik usunięty

Gardzę każdym, kto dalej wierzy w to, że Robin będzie z Tedem.
Dlaczego? Ponieważ nie można się nazywać fanem serialu, gdy się tego serialu nie
ogląda. No bo przecież każdy, kto ma odrobinę rozumu w głowie i używa swojego mózgu,
już dawno by pojął, że nie ma żadnej fizycznej możliwości, by ta dwójka się razem zeszła.
Dostaliśmy setki argumentów na przełomie tych 153 odcinków i każda teoria odnośnie
Ted i Robin będących razem, brzmi jak teoria z Plotkary, Mody na Sukces albo jakiegoś
Science-Fiction.

Tak, macie prawo do własnego zdania, niezależnie od tego, jak bardzo debilne, naiwne,
nieprawdopodobne, nie-logiczne, nie-spójne i durne ono jest, ale ROBIN NIE BĘDZIE
ŻONĄ TEDA.



Long story short: rzygam Waszymi teoriami, nadziejami i marzeniami o Tedzie, będącym
z Robin, bo oni nie będą razem, więc skończcie wymyślać kolejne absurdy.

PS: Najlepsze forum o HIMYM: http://forum.howimetyourmother.com.pl/
Zadeklarowałem się tam, że jak Ted zejdzie się z Robin, to pokażę wszystkim zdjęcie
swojego męskiego sprzętu - tutaj też to ogłaszam, jako mój osobisty protest przeciwko
ich związkowi.

ocenił(a) serial na 10

Oczywiście, że się nie zejdą. A nawet jeśli, to długo to nie potrwa. Robin idealnie pasuje do Barneya i to między nimi jest chemia. Ci nie potrafią byc razem ze względu na swoje charaktery i wartości, ale i nie potrafią bez siebie życ, a to czyni z nich najciekawszą parę serialu :D

+ zdj zrobic możesz mimo wszystko... :D
++ czy jeszcze ktoś, poza mną, uważa, że Ted jest nudny i nijaki?

mokfa

Ted jest trochę neurotyczny, ale na pewno nie nijaki. Po za tym zgadzam się z Tobą w kwestii Robin i Barneya, ale nie wiem czy oglądałaś jedne z ostatnich odcinków gdzie twórcy serialu tak namieszali , że nie można stwierdzić kto będzie z kim. Mimo wszystko Robin i Barney nie przestali do siebie pasować. ;)

ocenił(a) serial na 10
CamilleBlack

Nie, Ted nie jest nudny i nijaki, zdecydowanie nie. Przynajmniej nie teraz, bo wcześniej czasami dawał się we znaki. Ale gdyby patrzę na takie Teda jak w odcinku 'Karma' to po prostu aż mi się serce kraje i nie mogę się doczekać aż będzie szczęśliwy. Ja kiedyś myślałam, że Robin i Barney to para idealna (4 sezon). Później po tragicznych odcinkach 5 sezonu (wyłączmy odc. Robin 101 bo on był cudny) kiedy byli ze sobą, uznałam że gorzej tego przedstawić nie mogli - niby idealna para, a ich bycie razem nie było idealne. I jak większość marzyłam, żeby na ślubnym kobiercu stanęła Robin - ale im dłużej oglądam 7 sezon, tym mniej lubię Robin. Zachowuje się jak samolubny, rozpieszczony bachor - najpierw umowa o zerwaniu, kiedy Barney zerwał z Norą i ona złamała mu serce (nigdy tak nie przeżywałam jeszcze niczego w tym filmie) i jak zraniła Teda. Niby Karma by się nadawała żonę Barneya, ale przekonać się nie mogę. I niech Robin zacznie się zachowywać normalnie, bo naprawdę wręcz znienawidzę postać, którą naprawdę lubię.

Hardkorze_

Dokładnie! Też bardzo lubię Robin, ale od jakiegoś czasu dziwnie się zachowuje, a sama aktorka coraz bardziej nienaturalnie gra. Zastanawiające jest to, że przecież aktorzy generalnie albo nie potrafią grać wcale, albo z biegiem czasu się wyrabiają, a tutaj następuje sytuacja odwrotna... szczególnie widać to w tych scenach, gdy Robin próbuje na siłę być zabawna - może po prostu aktorka się nie nadaje do takich scen, bo jakoś na początku serialu mniej takich scen z jej udziałem było i wszystko wyglądało naturalniej.

A co do samej fabuły... no tak, z tą umową z Barneyem o zerwaniu i wróceniu do siebie zrobiła niefajnie, ale z Tedem postąpiła słusznie - co prawda umawiali się kilka sezonów wcześniej, że może kiedyś się pobiorą, ale widać Ted wziął to za bardzo do siebie, no a kiedy Robin zdała sobie z tego sprawę, zrobiła to co musiała zrobić w takiej sytuacji. Akurat to jestem w stanie zrozumieć.

No i nadal czuję, że jednak Robin będzie z Barneyem. Nadal coś do siebie czują, co zresztą w ostatnim czy przedostatnim odcinku przyznali... Zobaczymy, jak ten wątek się rozwiąże.

ocenił(a) serial na 8

w końcu ktoś napisał coś mądrego - dosadnie :)

ocenił(a) serial na 9

Barney powinien być z Robin! Podzielam twoje zdanie - Robin NIGDY nie będzie z Tedem!

ocenił(a) serial na 8
Kropelka_3

To że Ted I Robin nie będą razem było powiedziane wprost:)
Chyba na koniec pierwszego odcinka Ted mówi do swoich dzieci co w stylu " I tak poznałem waszą ciotkę Robin"

ocenił(a) serial na 10
biafra89

Niektórzy do tej pory tego nie rozumieją : >

ocenił(a) serial na 8
Hardkorze_

Chociaż istnieje teoria wg której dzieci z którymi rozmawia Ted nie są jego dziećmi. :D Jeśli są to dzieci Marshalla albo Barneya to wtedy może mówić o swojej żonie jako o "waszej ciotce":D Tak ,żeby posiać ziarno niepewności.

biafra89

głupia teoria... Ja tam chce, żeby Ted był z kimś nowym, może to być Carly, byłoby ciekawe.
A Robin powinna być z Barneyem.

ocenił(a) serial na 9
Lunona_2

Teoria, że Matką jest Carly jest wg mnie jedną z najbardziej możliwych.

biafra89

Ta teoria to bzdura i już zostało to udowodnione w temacie poświęconym temu.

Marzann

przepraszam, że nie czytam każdego tematu na filmwebie...

ocenił(a) serial na 7
biafra89

teoria, że dzieci z którymi rozmawia Ted na serio jest idiotyczna ;)
rozumiem, że tylko o tym wspominasz, ale jeśli jest ktoś kto w nią wierzy to:
1. Gdyby to były dzieci Marshalla to Ted musiał opowiedzieć historię o tym jak poznał Lily ;)
2. Najważniejszy argument: dzieci zwracają się do Teda 'tato'
a co do tematu głównego to jest oczywiste, że Ted nie będzie z Robin, z wielu powodów, ale też jeśli ktoś nie słyszał o tym to producenci kiedyś powiedzieli, że jeśli serial miałby mieć tylko jeden sezon to matką miała się okazać Victoria (i wtedy w miarę zrozumiała jest historia dlaczego Ted zaczął swoją opowieść od tego jak to poznał Robin). Robin będzie z Barney'em i to jest dla mnie raczej oczywiste ;)

ocenił(a) serial na 8

Chyba odcinek 12-sty siódmego sezonu rozwiał wszelkie wątpliwości :) .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones