PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
48 171
chce zobaczyć
6,2 13
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

ananas

ocenił(a) serial na 8

http://kwejk.pl/obrazek/1037771/jak,poznałem,waszą...,ananasa.html było to juz wyjasnione?

ocenił(a) serial na 9
loozack

Nie zostało i raczej już nigdy nie będzie.

Macors

Nie pamiętam dokładnie tego odcinka, ale Ted chyba na końcu odcinka mówił, że oni się nigdy nie dowiedzieli skąd ananas, więc raczej nikła szansa, że i my się dowiemy. Chyba, że wymyślą jakiś odcinek, w którym pojawi się ten ktoś, kto tego ananasa tam zostawił i o tym wspomni.

ocenił(a) serial na 8
loozack

a nie wiem czemu, ale mi sie wydaje ze jakos bylo wspominane, ale moge sie mylic bo pamiec mam słaba

ocenił(a) serial na 7
loozack

na końcu odcinka s01e10 było powiedziane, że to nie zostało wyjaśnione, aż do dnia, kiedy Ted opowiada swoją historię dzieciom

ocenił(a) serial na 7
loozack

nawet twórcy tego nie wiedzą - w tym odcinku to miało być coś w stylu akcji z "kac vegas" - chodziło o chaos i absurdalne rzeczy które pojawiły się nie wiadomo skąd
do ananasa po prostu nie dorobili historii

użytkownik usunięty
takijestem

mnie też sie wydaje że to byłó wyjaśnione... jakoś tak niedawno, gdy powróciła Trudy

loozack

a pamietacie odcinek w ktorym ted mogl zdobyc pas za trojkacik?? jedna z tych panienek jest przedstawiona jako dziewczyna od ananasa.

użytkownik usunięty
ilief

to właśnie Trudy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones