PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
48 171
chce zobaczyć
6,2 13
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Czy będzie dalszy ciąg serialu? Czy jest to ostatni sezon? Z jednej strony chciała bym,
żeby serial trwał jeszcze długo, z drugiej zżera mnie ciekawość, kim jest tajemnicza
dziewczyna z żółtą parasolką.

ocenił(a) serial na 4
ibizkazinterQ

niby ma być 8 sezon ale jeżeli oglądałeś/aś ( nie wiem jakiej jesteś płci ;) ) to można zauważyć że serial prawdopodobnie idzie ku końcowi, wiec zobaczymy 14 maja wtedy jest ostatni odcinek sezonu ;) a twórcy pewnie nie dadzą żadnego newsa do tego czasu

ocenił(a) serial na 10
SzymonekJR

Właśnie też zauważyłam ( teraz już wiesz :) ), że wszystko powoli zmierza ku końcowi, trochę szkoda, ale lepiej gdyby skończył się teraz, niż mieliby ciągnąć to na siłę :/

ocenił(a) serial na 6
ibizkazinterQ

8 sezon będzie na pewno i na tym pierwotnie mieli zakończyć, ale ponoć pojawiła się myśl u twórców o kręceniu następnych sezonów w związku z tym, że serial ten jej popularny i przynosi wpływy. Choć lepiej, aby skończyło się już na tym ósmym sezonie, bo inaczej zapowiada się, że będzie to wspomniane ciągnięcie na siłę. Ale czegóż się nie zrobi dla pieniędzy...

ocenił(a) serial na 4
ibizkazinterQ

już wiem ;) ale tak jak genialne Scrubs kręcili na siłe 9 sezon jak i Dwóch i pół - kompletnie bezsensu dla mnie bez Charliego, boje się że nie dowiemy sie kim jest ta cholerna matka jeszcze przez wiele lat ....

ocenił(a) serial na 8
SzymonekJR

Czy serial z założenia ma się skończyć w momencie poznania przyszłej/przeszłej (zależy od punktu akcji ;) małżonki Teda? Może pozna ją na skraju 7 i 8 sezonu a cały 8 sezon już będą razem?

ocenił(a) serial na 4
Azirafael

wiesz boję się że skończy się tak że spojrzy na jakąś kobiete i powie " tak poznałem waszą matkę " i to koniec

ale może masz racje, w przedostatnim odcinku było pokazane jak mówi ich matce że ją kocha więc możliwe że będzie się z nią spotykał i to też będzie pokazane

ocenił(a) serial na 8
ibizkazinterQ

Lepiej żeby serial skończył się z klasą, niż ciągnął się niepotrzebnie i wyświetlane byłyby coraz gorsze epizody. Znam sporo takich produkcji i większośći już nie oglądam. 8 sezon w HIMYM to max. Nich to zgrabnie zakończą, mają na to jeszcze ponad 30 odcinków. Zwłaszcza, że ostatnie sezony gorsze od pozostałych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones