PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
48 171
chce zobaczyć
6,2 13
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

how.i.met.your.mother.s07e20

użytkownik usunięty

Witam odcinek śmieszny ale też i nudny bardzo ale widocznie brak pomysłów kompletnie coż może się to w końcu zakończy bo mnie to już męczy kiedy poznamy jego żonę i ich matkę .

ocenił(a) serial na 8

Ale przynajmniej wiemy, że w 2015 Ted będzie już po ślubie i będzie miał córeczkę.

ocenił(a) serial na 7

Jak dla mnie jednak większość odcinka była nudna. Na pewno też serial traci na tym, że Barney porzuca bycie singlem i wybiera stały związek. Szkoda, będę tęsknić za starym Barneyem.

stefania04

myślę że twórcy jeszcze sporo namieszają i Quinn okaże się jego siostrą, są tacy podobni... Niech ją tylko tacie przedstawi hehe

ocenił(a) serial na 5
penelope26

oblecha :P

ocenił(a) serial na 9
penelope26

To byłoby cudowne. Jak w pewnym azjatyckim filmie (nie chcę spoilerować, więc bez tytułu). ; )

ocenił(a) serial na 9
Troublesome

Jak się nie dowiem jaki to tytuł, nigdy na ten film nie trafię. Jak się dowiem, oglądanie nie będzie miało sensu bo znam koniec. AAAAAAAAAA!!!!!!

ocenił(a) serial na 7
Troublesome

Oldboy?

ocenił(a) serial na 9
Artur_Raven

Nie. ; P

ocenił(a) serial na 7
Troublesome

W "Oldboy'u" było między ojcem i córką (nieświadomie) i bratem i siostrą (świadomie). Genialny film! Polecam całą trylogię ("Pan Zemsta", "Oldboy", "Pani Zemsta").

A co do HIMYM, to ten sezon niestety rozczarowuje.

ocenił(a) serial na 9
Artur_Raven

Cos pomyliłeś, yo ; )

ocenił(a) serial na 7
Troublesome

Nic a nic! Oglądałeś "Oldboy'a"?

ocenił(a) serial na 9
Artur_Raven

Oglądałem.

ocenił(a) serial na 7
Troublesome

Dae-su Oh (ojciec) i Mido (córka); Woo-jin Lee (brat) i Su-a (siostra).

ocenił(a) serial na 9
Artur_Raven

Sprzedałeś mega-spoilera, miałem nadzieję, że załapiesz. ; )

ocenił(a) serial na 7
Troublesome

Na szczęście nie pod "Oldboy'em" ;P

Kiedyś założyłem temat pod "Twin Peaks": "It was her father", niestety szybko go zdjęli ;)

ocenił(a) serial na 9
Artur_Raven

Dla mnie kilka razy wymknęło się i teraz kontroluję swoje wpisy - aby nie psuć innym oglądania.

ocenił(a) serial na 5

nie no seria jakoś daje radę ale te odcinek to tragedia - tylko patrzyłam na pasek postępu żeby się wreszcie skończył :/
kurcze tyle czekania a tu taka kicha :/

Zauważyliście , że w scenie z 2015 r. Barney przez całe to ujęcie ukrywał jedną rękę . Dziwne ...

ocenił(a) serial na 8
rapo

Dopiero, jak to napisałeś oglądnąłem ponownie i rzeczywiście zakrywa lewą dłoń. Zapewne nie chcą pokazać, czy z tym ślubem Barneya to tak do końca wszystko wyszło :)

Wujek92

Przez chwilę było widać dłoń, i wg nie było tam obrączki..

użytkownik usunięty
pani_liskowa

To nie możliwe aby zauważyć czy miał obrączkę, przez jedną klatkę było widać lewą dłoń i do tego niewyraźnie. Ewidentnie Barney ukrywa dłoń.
Odcinek bardzo mi się podobał, retrospekcje z Trilogy Time zabawne. Fajnie, że w końcu widać Teda spełnionego. Czekam na kolejny.

ocenił(a) serial na 7
rapo

I to bardzo wyraźnie ukrywa dłoń, aż natrętnie. Szkoda tylko, ze sam odcinek tak niewiele pokazał.

rapo

racja, nie zwróciłem uwagi nawet. zagrywka reżyserów. odcinek na plus, Barney ma laski jak zawsze z najwyższej półki ;) choć Quinn to jest mistrzostwo świata wręcz.

dla mnie odcinek był trochę nudny, chociaż powaliły mnie te dwie sceny z mężczyzną z naprzeciwka, który obserwował Barney'a :D

ocenił(a) serial na 8

Jak dla mnie pozytywne zaskoczenie biorąc pod uwagę fakt, że ta seria trochę poziomem równa ko dołowi. Odcinek na plus, kilka naprawdę fajnych motywów, koleś z lorynetką rozwalił mnie totalnie tak samo jak piękna w swej prostocie scena bąka przytulanego Barneya. Niby nic, a znów Harris zagrał to przezabawnie. Zgadzam się jednak z opiniami, że brakuje dawnego Barneya i jesli serial na czymś konkretnym traci to właśnie na tym, kiedy jest on z kimś w stałym związku.

Stolarcfc

teraz to już raczej tego nie odwrócą, skoro Ted ma poznać matkę na ślubie Barneya...

ocenił(a) serial na 9
going_outside

Gdzie można obejrzeć ten odcinek ? :P

MrSeba

napisałabym, ale za każdym razem jak chcę dodać komentarz ze stroną, to twierdzą, że piszę coś niezgodnego z regulaminem... o_O

ocenił(a) serial na 8
MrSeba

ii tv.info
usunąć spację między "ii" i "tv" ;)

MrSeba

o no właśnie :)

ocenił(a) serial na 9

Ależ Twoje wypowiedzi są irytujące. Czy nie masz przypadkiem jakiegoś gorszego dnia? Najpierw natykam się na Ciebie prze Big Bangu, teraz tutaj... W dodatku wszystko krytykujesz.

ocenił(a) serial na 7

błagam zakończcie ten serial. Już się wypalił to bardziej cyrk niż historia jakaś. Dobrze że Dr House wie kiedy się wycofać.........

Atrapan

o jaaa,nie powiedziałabym, że producenci House'a wiedzieli, kiedy się wycofać - wycofują się o sezon za późno.

mnie odcinek się podobal, połączył przeszlość z teraźniejszością, a scena z przyszłości jest słodka - gdy Barney narzeka na to, że Ted przyprowadza na męskie oglądanie dziewczynę, pomyślałam "Ted, WTF?", a tu okazało się, że jest to córeczka - urocze.

Matkę poznamy zapewne pod koniec tego sezonu, bo ma być ponoć ślub (błaaaagam, tylko nie z Quin :/). Ale zapewne scenarzyści nie powiedzą nam, która kobieta jest matką i zostawią nas na całe wakacje z taką zagwozdką.

ocenił(a) serial na 2
Atrapan

Nie mieli czego wcisnąć na te dwadzieścia pięć minut(?) Oglądam od samego początku i przyznam, że też zaczynam się nudzić. Siódmy sezon na tle pozostałych sześciu wypada o wiele gorzej. Nawet rzadziej przesiadują w barze, mieszkania nie pokazują. Dziwacznie się zrobiło. A Dr. House skończył się właściwie dwa sezony temu. Amentt.

ocenił(a) serial na 9

Według mnie najgorszy odcinek jaki wyszedł. 7 sezon jest robiony na siłę, oby to się jak najszybciej skończyło.

ocenił(a) serial na 9

Dla mnie też ten sezon słabszy niż pozostałe i serial raczej coraz gorszy (nie mówię, że słaby po prostu w porównaniu z poprzednimi sezonami). Jednak będę oglądać do końca z sentymentu i ciekawości kim jest matka :) Mam nadzieje, że zakończą to fajnie i w dobrym momencie a nie będą ciągnąć na siłę..

ocenił(a) serial na 7

Ja się cieszę, że odcinki nie mają klimatu pierwszych sezonów, zanudziłbym się na śmierć już po 4 sezonie. Dlatego jestem strasznie zadowolony, że serial ma taką konwencje. A odcinek będzie chyba jednym z moich ulubionych, świetnie się na nim bawiłem.
P.S. Co nie zmienia faktu, że ten sezon jest najsłabszy z prostego powodu: Watek Ted-Robin. Przecież nic gorszego zrobić nie można było.

robhans

Nie rozumiem. Dzięki temu serialowi ten wątek został definitywnie zakończony, bo inaczej mógłby ciągnąć się w nieskończoność. To chyba dobrze? No chyba że ktoś jeszcze wierzy w parę T+R, to wtedy 7 sezon mógł go załamać.
Odcinek ok. Bez przesady, przecież nie każdy musi wnosić przełomowych wydarzeń, chyba nikt tego nie ogląda tylko po to, by poznać matkę, prawda? W takim przypadku najlepiej nie oglądać i poczekać na ostatni odcinek. Ostatnio ludzie się jacyś strasznie niecierpliwi zrobili i chcieliby tylko poznać matkę oraz żeby w każdym odcinku dochodziło do jakiejś rewolucji... Trochę cierpliwości ;)

ocenił(a) serial na 7
parapluie89

uwazam, ze 7 sezon jest lepszy niz 6 (moze to dlatego, ze nie podobala mi sie postac Zoe, tak jak kiedys Stelli), ale ten odcinek jakos tak odbiegl od reszty. Te wspomnienia co 3 lata byly wg mnie slabe i strasznie sie dluzyly, tez jak ktos wyzej patrzylam ciagle na pasek i juz nie moglam wysiedziec zastanawiajac sie nad puenta (niecierpliwosc sie klania:D, ale to bardziej znuzenie).

Ale szczerze mowiac, bardziej niz to, kto bedzie matka dzieci Teda interesuje mnie, kto bedzie zona Barneya. Wahalam sie miedzy Robin i Quinn (a moze wielki powrot Nory?), ale mam przeczucie, ze to moze sie skonczyc wielkim niewypalem, slub odwolaja bo costam. A jesli ma byc happy end to mam nadzieje, ze nie bedzie to Robin, no bo o czym bedzie nastepny sezon, dwie szczesliwe parki w grupie i Ted ganiajacy za przyszla zona? Nuuuda.

bohemianbunny

A mnie się odcinek 7x20 podobał :). Patrząc na ostatnie 3-4 odcinki, to ten był moim zdaniem najlepszy.

ocenił(a) serial na 10

Mi się tam wszystkie odcinki podobają :D

ocenił(a) serial na 7
mateusz_bobkowski

Nie każdy ma taki niewybredny gust ;)

ocenił(a) serial na 10
Artur_Raven

Co jak co, ale najbardziej podobały mi się momenty kiedy Barney zamykał drzwi po wyproiwadzeniu dziewczyny i to jego : wozaaaaa :D czy jak tam się to piszę. Uwielbiam go. I wygląda tak seksownie kiedy to robi, haha :D
a odcinek - hm, średni. Mało się śmiałam, ale oglądało się całkiem fajnie :)

ocenił(a) serial na 10

Nie oglądałes nawet tego odcinka dzieciaku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones