Jak poznałem waszą matkę (2005-2014)
Jak poznałem waszą matkę: Sezon 5 Jak poznałem waszą matkę Sezon 5, Odcinek 4

Wstrzemięźliwy gospodarz

The Sexless Innkeeper 21m
8,7 2 043
oceny
8,7 10 1 2043
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum s5e4

odcinek 05x04

ocenił(a) serial na 7

nareszcie przebłysk dobrych odcinków, bo szczerze, 5 seria jak na razie była beznadziejna. na szczęście końcówka ostatniego odcinka jest świetna :)

ocenił(a) serial na 10
DziadekKaziu

Haha z całego odcinka najbardziej spodobała mi się końcówka. Ted opowiedział swoją historię, Barney oczywiście nie uwierzył, a tu nagle z pokoju Teda wychodzi zajebista laska w samej jego koszuli i Barney ledwie zawału nie dostał :D :D "No way, you made up" :D Ted wyrywa najlepsze laski, a Barney jest z Robin :D i końcówka "What have i done" :D :D :D
I Ted jest górą. Miał Robin dla siebie przez rok, znudzilo mu i teraz robi za kawalera :) Barney też tak długo nie wytrzyma jak będzie widział, że z pokoju Teda co dzień wychodzi inna sexy laska :)
Marshal i Lilly... Nie wiem, ale te ich sceny z parami, na siłe spędzaniem czsu z innymi parmi nudne. Doszło do tego, że po raz pierwszy przewijałem niektóre kawałki w tym rewelacyjnym serialu :/
Jak narazie Ted rządzi i Barney z Robin. Marshal i Lilly byli dużo lepsi przed ślubem, a teraz stare pryki...

Logan_Cole

A mi sie podobały piosenki Marshalla:) zwłaszcza ta o chińskim żarciu

ocenił(a) serial na 6
DziadekKaziu

masz rację. dotychczas seria była kiepska (poza małymi wyjąteczkami), ale ten odcinek był dobry, a wiersz Ted'a był świetny. mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej:)

ocenił(a) serial na 10
DziadekKaziu

Dokładnie końcówka najlepsza.W końcu Barney wymiata xD

ocenił(a) serial na 9
DziadekKaziu

A ja jestem coraz bardziej zawiedziony ta serią. To był najgorszy odcinek w
historii tego genialnego przecież serialu. Niestety zmiana charakteru
Barneya jest totalną pomyłką, przecież na jego "byciu bezwzględnym
skur....nem" opierała się siła wszystkich serii. Dziecinne zachowania Lilly
doprowadzaja mnie do szału, miałem ochotę przewijać te fragmenty. Jedynie
Ted trzyma poziom, ale jego postać samotnie nie pociągnie całego serialu.
Cóż, może to powiedziane na wyrost, ale H.I.M.Y.M. może zakończyć się
wcześniej niż sądziliśmy.
Obym sie mylił.
Btw a jednak "Friends" są nie do pobicia. Trzymali wysoki poziom przez
wszystkie 10 serii.

ocenił(a) serial na 10
DziadekKaziu

Mi się też ten odcinek najbardziej na razie podoba. Oglnie piąta seria śmierdzi lekką nądzą. Mam nadzieję, że
skończą na 5 serii (góra 6). Po 05x04 Barney będzie pewnie rozdarty wewnętrznie. Czy być z Robin czy wrócić
do bycia singlem i wyrywać najlepsze partie w NY.
Na pewno pod koniec serii wróci Stella i jej mąż więc czeka nas bardziej obyczajówka niż komedia, ale po
dzisiejszym odcinku jestem pełen optymizmu.

ocenił(a) serial na 9
Small89

o kurde tylko nie Stella - nie mogę na nią już patrzeć (strasznie mi się przejadła jako Eliott w Horych) Zawsze odmiany bohaterów są do dupy, a prawda jest taka że Barney ciagnał ten serial, swoimi odpałami, wyzwaniami, radami jak postępowac z kobietami - końcówka zapowiada, na szczęście, powrót starego Barneya. Podejrzewam, że w nast odcinku może być seria scen jak Ted zalicza panienki, a Barney na to patrząc nie może wytrzymać - do tego u boku z Robin wyciagającą go na kolejną "double date' ;]

ocenił(a) serial na 9
Kaczu

Właśnie zobaczyłem:) super odcinek:) dodam tylko "...What have I done?" rox!:D

Buka_5

Zapraszam Na Pierwsze Polskie Forum Fanów!

http://himym.foreo.pl/

http://himym.foreo.pl/

http://himym.foreo.pl/

ocenił(a) serial na 10
DziadekKaziu

słabizna ten nowy sezon....w sumie powinien to być ostatni sezon. wszysTko już było a "numery" powtarzają się - sentymentalizm Marshalla itp. (HIMYM jest na takim etapie jak postacie we Friendsach po 8 sezonie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones